Klub Komediowy prezentuje: Buchwald, Kempa, Walos / Stand-up na Placu Defilad

Klub Komediowy prezentuje: Buchwald, Kempa, Walos / Stand-up na Placu Defilad

Wieczór Stand-up na Placu Defilad.

Mikrofon, jeden komik i jego materiał i publiczność. Generalnie żarty, ale może też indywidualne przemyślenia na temat świata, ludzi. Zwierząt. Wszystkiego.

wstęp wolny

Maciej Buchwald:
Reżyser filmowy, komik, konferansjer, członek Teatru Improwizowanego Klancyk. W swoich występach łączy historie ze swojego życia, złośliwe spostrzeżenia z wystrzałami wyobraźni. Grał to tu to tam, ale też w telewizji. Ale mało. Jako reżyser zdobywca wielu nagród i wyróżnień m.in. Grand Prix w Konkursie Kina Niezależnego na 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2008.Poza tym poeta, prozaik, pianista oraz autor komiksów.

Michał Kempa:
Komik, prawnik, maratończyk. Zaczynał od występów w telewizji Polskiej, w Sali Kongresowej i amerykańskim Gotham Comedy Club. Potem występował i wygrywał na większości festiwali kabaretowych w kraju. I tak. Obecnie występuje w piwnicach. Dużo biega lecz bolą go piszczele. Uważa się za mądrzejszego i lepiej wykształconego od pozostałych komików ze Stand-up Polska. Może nie jest bardzo śmieszny, ale jest sympatyczny. Ludzie nieustannie z zażenowaniem określają go jako gorszą wersję Andy Kaufmana, Andrzeja Poniedzielskiego czy inne gorsze wersje innych wersji.

Bartek Walos:
Indiana Jones baru i kawiarni.Większość życia spędza na oglądaniu animowano-muzycznych-filmowych perełki i wypływa na powierzchnię tylko po coś specjalnego. Znawca tematu (różnego), miłośnik DIY i The Incredible Machines. Zbudował kiedyś magnetowid z klocków lego. Współtwórca skecz show „Niektóre Długopisy Piszą Wolniej” i imprezy „Bitwa na dubbingi”, gdzie działa jako Profesor.

Organizatorzy: barStudio / Klub Komediowy
w ramach cyklu wydarzeń: „barStudio na Placu Defilad”
Współorganizator: Pałac Kultury i Nauki

Partner: Za Grolsch Kultury

O Placu Defilad:
„Marzyło się nam tętniące życiem centrum miasta. Otwarte na potrzeby mieszkańców i turystów. Nie gadamy – robimy. Sprawdźcie nas.”

Więcej informacji o wydarzeniach organizowanych na Placu Defilad dostępnych na https://www.facebook.com/pldefilad oraz na
stronie http://www.pldefilad.pl/

Klub Komediowy – pierwszy i jedyny Klub Komediowy w Polsce. Codziennie grają spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo.
W repertuarze: teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk) stand-up (Stand Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po), skecz show (Niektóre Długopisy Piszą Wolniej), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. Klub prezentuje formaty i spektakle, które są ich oryginalnymi produkcjami. Działają na Placu Zbawiciela w Warszawie.

14 sierpnia. godz. 20:00
barStudio
Plac Defilad 1
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze