Orange udostępnia darmowy internet i odkodowaną telewizję żebyśmy zostali w domu

Ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 i zalecenia dotyczące pozostania w domach, firma Orange postanowiła udostępnić wszystkim swoim klientom pakiet 10 GB internetu mobilnego. Odkodowano też kanały u posiadaczy telewizji kablowej Orange TV.

W Polsce koronawirusem jak na razie zakażonych jest jedynie 58 osób. Dane napływające ze świata każą jednak spodziewać się najgorszego i już teraz podejmować rozsądne działania, mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się pandemii. Jedne z podstawowych zaleceń mówią o unikaniu dużych skupisk ludzi, czy wręcz jak najrzadszym spotykaniu się z innymi osobami. Oznacza to naturalnie, że więcej czasu w najbliższych tygodniach i miesiącach spędzać będziemy w domu. Orange słusznie przewiduje, że umilenie tego czasu swoim klientom zostanie odebrane pozytywnie.

Abonenci i posiadacze kart prepaid z oferty Orange od 13 marca będą mogli otrzymać dodatkowe 10 GB danych internetowych, które obowiązywać będą do 31 marca. Aktywują je poprzez wiadomość SMS o treści „10 GB”, wysłany na numer 80820. Rzecznik Orange Polska podał jednak, że wyjątkowa usługa „ze względów technicznych” nie będzie obejmować posiadaczy usług Orange Flex i nju. Zapewnił, że firma pracuje nad innymi możliwościami w przypadku „Flexa”.

Do końca miesiąca Orange odkoduje też 40 kanałów Pakietu Komfortowego dla wszystkich klientów telewizji kablowej Orange TV. Dodatkowo firma wprowadza darmową dostawę kurierską umów telekomunikacyjnych.

Grzybu

Komentarze