Orange udostępnia darmowy internet i odkodowaną telewizję żebyśmy zostali w domu

Ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 i zalecenia dotyczące pozostania w domach, firma Orange postanowiła udostępnić wszystkim swoim klientom pakiet 10 GB internetu mobilnego. Odkodowano też kanały u posiadaczy telewizji kablowej Orange TV.

W Polsce koronawirusem jak na razie zakażonych jest jedynie 58 osób. Dane napływające ze świata każą jednak spodziewać się najgorszego i już teraz podejmować rozsądne działania, mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się pandemii. Jedne z podstawowych zaleceń mówią o unikaniu dużych skupisk ludzi, czy wręcz jak najrzadszym spotykaniu się z innymi osobami. Oznacza to naturalnie, że więcej czasu w najbliższych tygodniach i miesiącach spędzać będziemy w domu. Orange słusznie przewiduje, że umilenie tego czasu swoim klientom zostanie odebrane pozytywnie.

Abonenci i posiadacze kart prepaid z oferty Orange od 13 marca będą mogli otrzymać dodatkowe 10 GB danych internetowych, które obowiązywać będą do 31 marca. Aktywują je poprzez wiadomość SMS o treści „10 GB”, wysłany na numer 80820. Rzecznik Orange Polska podał jednak, że wyjątkowa usługa „ze względów technicznych” nie będzie obejmować posiadaczy usług Orange Flex i nju. Zapewnił, że firma pracuje nad innymi możliwościami w przypadku „Flexa”.

Do końca miesiąca Orange odkoduje też 40 kanałów Pakietu Komfortowego dla wszystkich klientów telewizji kablowej Orange TV. Dodatkowo firma wprowadza darmową dostawę kurierską umów telekomunikacyjnych.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze