PechaKucha Night Warsaw vol.21

PechaKucha Night Warsaw vol.21

PechaKucha Nights odbywają się w ponad 900 miastach na całym świecie! W Warszawie odbyło się już 20 edycji, które w sumie zgromadziły widownię kilku tysięcy osób. Zapraszamy Was na dwudziestą pierwszą PechaKucha Night Warsaw!

Spotykamy się w samym centrum Warszawy, w przestrzeni Marzyciele i Rzemieślnicy, czyli na III piętrze Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy.
Wydarzenie jest częścią Wawa Design Festiwal 2016!

Co to jest PechaKucha?

PechaKucha (pe-czak-cza) została wymyślona w 2003 r. przez tokijskich architektów Marka Dytham’a i Astrid Klein. Jest to cyklicznie odbywająca się impreza podczas której swoje projekty i pomysły może zaprezentować każdy.

W czasie PechaKucha Night prezentacje łączy magiczna formuła 20 x 20 – 20 slajdów a każdy z nich wyświetlany jest przez 20 sekund. Całość trwa 6 minut i 40 sekund, w czasie których autor opowiada o swoim pomyśle, projekcie, podróży, przygodzie, sztuce, koncepcji…

Nowi ludzie, inspiracje, kontakty i przede wszystkim rozmowy. PechaKucha oznacza po japońsku „gadu-gadu”.
Prezentacja, poprzez swoją formułę jest żywa i dynamiczna a zarazem pozwala przekazać sedno sprawy.

CHĘTNYCH DO PREZENTACJI zapraszamy do pisania na adres kreatywna@spidea.pl
Napiszcie w paru słowach kim jesteście, czym się zajmujecie i o czym chcielibyście opowiedzieć.

Zapraszamy też gorąco do słuchania, kibicowania, inspirowania się i nawiązywania nowych znajomości. PechaKucha Nights cyklicznie przyciągają tłumy fantastycznych osób. Bądźcie z nami 8 września i wspólnie bawmy się w niezawodnej formule „thinking and drinking” :)! O miłą atmosferę zadba Cydr Lubelski.

WSTĘP WOLNY

8 września 2016 (czwartek) Godzina: 20.00

Grzybu

Komentarze