Rusz się Warszawo po świętach – bezpłatne wejścia na pływalnie/lodowiska

Już za kilka dni wspaniały czas Świąt Bożego Narodzenia . Czas, który upłynie na rozmowach z najbliższymi przy stole pełnym smakołyków. To również doskonała okazja do leniuchowania, podczas którego nie zwracamy uwagi na kalorie i przestrzeganie diety.

W związku z tym, warto pomyśleć o poświątecznej aktywności fizycznej, a okazja ku temu jest znakomita. Mieszkańcy Warszawy już po raz kolejny są zapraszani do akcji „Rusz się Warszawo po Świętach”. Codziennie od 27 do 31 grudnia chętni do uprawiania sportu będą mogli korzystać z licznych atrakcji.

Propozycje od Aktywnej Warszawy

Na mieszkańców czeka możliwość bezpłatnego korzystania z pływalni krytych i lodowisk. Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą Kartę Warszawiaka lub Kartę Młodego Warszawiaka.

Ośrodek Inflancka – pływanie rekreacyjne (60 min w strefie płatnej w godzinach otwarcia obiektu dla posiadaczy Karty Warszawiaka/Młodego Warszawiaka).

Ośrodek Namysłowska – pływanie rekreacyjne (60 min w strefie płatnej w godzinach otwarcia obiektu dla posiadaczy Karty Warszawiaka/Młodego Warszawiaka).

Ośrodek Grzybowska – pływanie rekreacyjne (60 min w strefie płatnej w godzinach otwarcia obiektu dla posiadaczy Karty Warszawiaka/Młodego Warszawiaka).

Ośrodek Rozbrat – pływanie rekreacyjne (60 min w strefie płatnej w godzinach otwarcia obiektu dla posiadaczy Karty Warszawiaka/Młodego Warszawiaka).

Ośrodek Polonia – pływanie rekreacyjne(45 minut w strefie płatnej w godzinach 6:00- 19:00 dla posiadaczy Karty Warszawiaka/ Młodego Warszawiaka)

Ośrodek Stegny – jazda rekreacyjna na lodowisku dla posiadaczy Karty Warszawiaka/Młodego Warszawiaka w dniach 27, 28, 29 grudnia od 8:30 do 14:30; w dniach 30 i 31 grudnia w godzinach 12.00-14.00).

Lodowisko w Ośrodku Moczydło – jazda rekreacyjna na lodowisku w godzinach otwarcia obiektu dla posiadaczy Karty Warszawiaka/Młodego Warszawiaka).

Lodowisko Rynek Starego Miasta – jazda rekreacyjna na lodowisku. Obiekt udostępniany bezpłatnie dla wszystkich chętnych.

Lodowisko przed PKiN – jazda rekreacyjna na lodowisku. Obiekt udostępniany bezpłatnie dla wszystkich chętnych.

Warszawiaku, rusz się z nami po Świętach!

Grzybu

Komentarze