Stwórz swojego burgera w McDonald’s

Stwórz swojego burgera w McDonald's

McDonald’s Polska wprowadza zupełnie nową, innowacyjną ofertę. Już od 11 września, jako pierwsza w Europie, polska sieć wprowadza usługę Create Your Taste. Dzięki temu projektowi goście będą mieli okazję skomponować swojego własnego, unikatowego burgera z kilkudziesięciu starannie wyselekcjonowanych składników! Proces zamawiania wspomagają najnowsze rozwiązania technologiczne. Nową ofertę uzupełnia serwis „do stolika”.

Czy kiedykolwiek marzyłeś, aby zjeść takiego burgera na jakiego masz ochotę? Dokładnie z takimi składnikami jakie lubisz, w dowolnych konfiguracjach? Od teraz, będzie to możliwe w McDonald’s! Już od 60 lat sieć zaskakuje swoich gości, oferując im najbardziej innowacyjne rozwiązania. Od 11 września br. w trzech warszawskich restauracjach – przy Wale Miedzeszyńskim 249A, Pułkowej 60 oraz w Bielawie przy Warszawskiej 106 – całkowita nowość w europejskiej ofercie McDonald’s – nowa linia produktowa Create Your Taste.

635775655539322744

Skomponuj swojego burgera!

Create Your Taste to wyjątkowy koncept, który pozwoli gościom restauracji McDonald’s na stworzenie jedynych w swoim rodzaju burgerów, dokładnie takich na jakie mają w danej chwili ochotę. Od teraz będą mieli możliwość stworzenia swojej autorskiej kompozycji z 28 starannie wyselekcjonowanych składników, co ważne, w dowolnych konfiguracjach! Wśród nowych propozycji wzbogacenia walorów smakowych znalazł się między innymi marynowany burak, słodkie pikle, papryczki jalapeno czy szeroki wybór aromatycznych sosów. Wszyscy korzystający z usługi Create Your Taste będą mogli wybierać także rodzaj pieczywa, ilość i rodzaj sera, a nawet decydować o ilości dodatkowych porcji mięsa – hamburgerów z 100% wysokiej jakości wołowiny oraz bekonu. Create Your Taste pozwala uruchomić swoją kreatywność w tworzeniu własnego, unikalnego burgera!

Smak Szefa

Wydaje się trudne, aby spośród tak wielu możliwych kombinacji zdecydować się na wybrany smak? To żaden problem! McDonald’s przygotował dla swoich gości także trzy gotowe receptury i propozycje smakowe burgerów – pikantny „Hot”, bogaty w składniki „All in one” oraz nawiązujący do kuchni latynoskiej „Salsa&Nachos”. Smaki i skład każdej z trzech propozycji zostały opracowane tak, aby gość mógł wybrać najbardziej odpowiadającą swoim upodobaniom.

Burgery Create your Taste i nie tylko!

Sama możliwość kreowania własnych smaków i składu burgerów to nie jedyna nowość. Wprowadzenie projektu jest ściśle powiązane z samoobsługowymi, interaktywnymi kioskami cyfrowymi, za pomocą których są składane zamówienia. Gość restauracji zaledwie z pomocą kilku kliknięć w ekran może skomponować i zamówić swojego burgera. W tym momencie pojawia się kolejna innowacja. Wszyscy korzystający z zamówienia produktu w ramach linii Create Your Taste są obsługiwani w systemie „serwis do stolika”. W każdej z trzech restauracji objętych testem CYT wydzielona została strefa, gdzie gościom oferowany jest taka forma serwisu. Wystarczy zamówić, usiąść wygodnie i czekać na swojego burgera.

Projekt Create Your Taste startuje w trzech restauracjach

Create Your Taste jest dostępny od piątku, 11 września w trzech restauracjach McDonald’s – przy ul. Wał Miedzeszyński 249A, ul. Pułkowej 60 oraz w Bielawie przy ul. Warszawskiej 106. Aby realizować usługę na najwyższym poziomie McDonald’s wyznaczył w każdej z dedykowanych projektowi lokalizacji specjalny zespół Create Your Taste składający się z doskonale wyszkolonych, najlepszych pracowników. Każda z wymienionych restauracji została przebudowana, a ich wnętrza wzbogacone o dodatkowe elementy wystroju. Aby wspólnie z wszystkimi, którzy skorzystają z nowej oferty uczcić projekt Create Your Taste i podziękować im za wzięcie udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu McDonald’s przygotował niespodziankę. Każdy kto w najbliższy piątek, sobotę lub niedzielę, 11 – 13 września odwiedzi jedną z trzech restauracji oferujących produkty z linii CYT otrzyma wyjątkowy upominek. Jednym z jego elementów będzie specjalna bonifikarta – karta rabatowa do wielokrotnego wykorzystania w całej sieci McDonald’s w Polsce.

Grzybu

Komentarze