TRŁ FRESH! / Targi Rzeczy Ładnych / 11-12 września (OFFLINE + ONLINE)

CZEŚĆ WARSZAWO!!! Wracamy! Już trzeci rok z rzędu otwieramy warszawski sezon specjalną podwójną edycją Targów Rzeczy Ładnych! Dwa wydarzenia, jedno miejsce, jeden termin. W tym roku w jeszcze ciekawszej formule – offline i online. TRŁ FRESH!, czyli to wielkie otwarcie sezonu, wrześniowa edycja TRŁ, na której pokazujemy wszystko co najnowsze i najciekawsze w polskim designie.

Po raz pierwszy TRŁ FRESH! odbywa się w aż trzech przestrzeniach na terenie Centrum Praskiego Koneser i nabiera wyjątkowego, niemal festiwalowego charakteru. Jak co roku pokażemy najnowsze designerskie trendy, debiutanckie marki i premiery nowych kolekcji i produktów.
Po roku przerwy zobaczycie najciekawsze MEBLE. CERAMIKĘ i SZKŁO, ROŚLINY I KWIATY, produkty WELLNESS I EKO, LAMPY, TEKSTYLIA, ZABAWKI I KSIĄŻKI DLA DZIECI, AKCESORIA oraz VINTAGE! Wszystko to starannie wyselekcjonowane i ze znakiem jakości TRŁ. Spędźcie wspaniały weekend z nowym polskim designem w Koneserze, a od 11 do 29 września odwiedźcie www.targirzeczyladnych.pl, gdzie przez 2,5 tygodnia pokażemy wszystkich wystawców i ich produkty w specjalnych targowych cenach!
Ozdobą tej edycji będą premiery nowych kolekcji i produktów od ikonicznych marek, takich jak FOONKA (tekstylia), Tartaruga (kilimy), czy Hadaki (ceramika). Z wyjątkową niecierpliwością czekamy na targowe premiery, takie jak Gaf Studio (autorskie szkło), Desiva Furniture (kolekcje stalowych mebli), THŁO (oryginalne lampy ścienne), OTOOTO (akcesoria z terazzo), czy Manufaktura w Łasku (kolorowe umywalki). Nie zabraknie bogatego wyboru mebli z drewna w różnej stylistyce (m.in. Wood&Paper, Robimy Stoły, BORI, czy 3DESKI). Ogromnym zainteresowaniem będzie cieszyła się zapewne strefa CERAMIKA, w której zaprezentują się m.in. Revolte, Swawole, debiutancka BIEL i również debiutanckie Klo). Fani roślin i kwiatów znajdą ogromny wybór na stoiskach CocaFlora, Mała Szklarnia oraz na tętniącym kolorami stoisku Kwiaciary. Jedną z targowych przestrzeni wypełnią produkty WELLNESS i EKO, a wśród nich marki takie jak Biotika, Hagi, La-Le Kosmetyki Naturalne, Mydlarnia 4 Szpaki, Mo61 Perfume Lab, czy Bracia Mydlarze. Nie zabraknie też jak zawsze produktów i książek dla dzieci, a wśród nich m.in. wydawnictw Wytwórnia, Dwie Siostry, Tu się czyta, Tashka i Widnokrąg.
Wydarzeniem specjalnym targów będzie premiera niezwykłej wystawy i projektu GLITCH. Fuck The Porcelain. To opowieść o zjawisku „III gatunku” porcelany i o tym, jak wiele zdatnych do użycia produktów traktowanych jest jako odpad. Projektowi będzie towarzyszyła limitowana artystyczna kolekcja porcelany, którą będzie można kupić tylko na Targach Rzeczy Ładnych. Za projektem stoi kolektyw Glitch Lab, w skład którego wchodzą Arkadiusz Szwed, Marta Łempicka i Joanna Rymaszewska. Kuratorką wystawy jest Dorota Stępniak.
Wydarzeniu TRŁ FRESH! towarzyszy jak zawsze w tym samym miejscu drugi event – klejnot w koronie TRŁ, czyli TRŁ PRINT! – specjalne wydarzenie poświęcone wyłącznie plakatowi, ilustracji, artykułom papierniczym, notesom, papeteriom i wszystkiemu co związane z printem! Najlepsza selekcja polskich ilustratorów i wspaniała zainteresowana publiczność – fani i koneserzy plakatu.
Do zobaczenia w Centrum Koneser 11-12 września! A potem od 11 do 29 września na www.targirzeczyladnych.pl!
Grzybu

Komentarze