Warszawiaki 2015 – wybierają najlepsze miejsca w stolicy

Warszawiaki 2015 - wybierają najlepsze miejsca w stolicy

Jakie są najciekawsze stołeczne lokale, instytucje kulturalne i rozrywkowe, a także wydarzenie roku? Na te pytania odpowiedzą głosujący w tegorocznej edycji plebiscytu Warszawiaki. Podpowiadamy, jak głosować.

Każdego roku na mapie miasta pojawiają się miejsca, które nierzadko przechodzą bez echa, a mogłyby zainteresować niemałą rzeszę mieszkańców Warszawy. To zarówno kulturalne, jak i rozrywkowe lokalizacje. Organizatorzy chcą odnaleźć w gąszczu nowości te, które zasługują na zainteresowanie i odwiedziny.

Warszawiacy coraz bardziej interesują się życiem miasta i coraz chętniej biorą w nim czynny udział – uważa Bartosz Kańtoch, pomysłodawca.

Do ostatniego dnia grudnia można przesyłać swoje propozycje nominacji w kategoriach: kino, teatr, muzeum, klub, restauracja, pub/bar, kawiarnia, centrum rozrywki, ośrodek sportowo-rekreacyjny, dom kultury, zdjęcie i wydarzenie roku. Całość obywa się na stronie warszawiaki2015.pl. Na podstawie liczby zgłoszeń i trafności uzasadnień do każdego koszyka zostanie przydzielonych 10 miejsc. Głosowanie ruszy na początku przyszłego roku.

W ubiegłej edycji w głosowaniu wzięło udział blisko 20 tys. osób.

Grzybu

Komentarze