Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości Warszawa 2021

Poszukujący pracy już wkrótce będą mogli skorzystać z oferty targowej prezentowanej w internecie w ramach Wirtualnych Targów Pracy i Przedsiębiorczości Warszawa 2021. Swoje oferty zaprezentuje ponad 40 pracodawców. Organizatorami targów są: Urząd m.st. Warszawy, Urząd Pracy m.st. Warszawy oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

Targi odbędą się 9 listopada na platformie internetowej. Osoby poszukujące pracy oraz te, które chcą ją zmienić będą mogły m.in. skorzystać z indywidualnych konsultacji z doradcami zawodowymi, a przedsiębiorcy zasięgnąć porad na temat rozwoju biznesu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Odwiedzający targi będą mieli możliwość zapoznania się z ofertami pracodawców z administracji publicznej, służb mundurowych oraz wielu innych branż: nowoczesnych technologii, transportu autobusowego i kolejowego, FMCG, handlu, hotelarstwa, branży produkcyjnej i technicznej oraz gastronomii.

Zainteresowani będą mogli wziąć udział w wykładach i prezentacjach ekspertów oraz dowiedzieć się jak pokierować swoją karierą. Podczas targów będzie działać Salon Doradztwa Zawodowego online, w którym doradcy poradzą jak poprawnie napisać CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także w jaki sposób z sukcesem przejść rekrutację. Pracodawcy i przyszli przedsiębiorcy uzyskają informacje związane z zakładaniem i rozwijaniem biznesu oraz zatrudnianiem cudzoziemców.

Aby poznać szczegóły warto odwiedzić oficjalną stronę wydarzenia i profil na Facebooku.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze