Żegnaj Lato na Bielanach 2023

Dzielnica Bielany wraz z partnerami zaprasza na huczne pożegnanie lata, które odbędzie się w sobotę 2 września na terenie rekreacyjnym przy stacji metra Słodowiec!

Wieczór uświetni muzyczna uczta, którą zaserwują zespół Ørganek, powstały z inicjatywy jego lidera Tomasza Organka i zespół Felivers, który wygrał konkurs debiutantów podczas 60. edycji Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu! Przed nimi na scenie wystąpią młodzi laureaci konkursu JoséSong z utworami ze swojej najnowszej płyty „Bielany akustycznie”.

Przed częścią koncertową odbędzie się piknik rodzinny. Na uczestników pikniku będą czekały gry, zabawy i warsztaty edukacyjne przygotowane przez naszych partnerów. Wśród atrakcji nie zabraknie piknikowych klasyków takich jak dmuchańce, malowanie buziek i tatuaży, animacje dla dzieci, warsztaty budowania z klocków czy występ iluzjonisty.

Harmonogram wydarzenia:
14:00 – 18:00 | piknik rodzinny
18:00 | „Bielany akustycznie” koncert JoséSong
19:15 | koncert zespołu Felivers
20:30 | koncert zespołu Ørganek

Na koncertach muzyczna uczta się nie kończy. W godz. 21:00–23:00 nieopodal sceny głównej mieszkańcy będą mogli bawić się w strefie Silent Disco. Głośno, choć po cichu.

#WybieramBielany na weekend!

Organizator: Dzielnica Bielany m.st. Warszawy i Bielański Ośrodek Kultury
Partnerzy: Galeria Młociny, Hula-Kula – Rozrywkowe Centrum Miasta, Krysiak Polska, Arcelor-Mittal Huta Warszawa, Dom Development i Byś
Wydarzenie swoim patronatem medialny objęło radio Eska Rock.

Słodowiec, 01-001 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze