100. spotkanie Vistula Toastmasters Leaders

100. spotkanie Vistula Toastmasters Leaders

Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie, w programie którego między innymi cztery mowy przygotowane oraz wyjątkowe warsztaty, które specjalnie dla nas poprowadzi Agata Banach.

Agata Banach jest niezwykle doświadczoną członkinią naszego klubu. Na co dzień prowadzi warsztaty dla kobiet poświęcone rozwojowi osobistemu.

W poniedziałkowy wieczór przeprowadzi ona dla nas szkolenie na temat ewolucji zespołu. Dowiecie się m.in. przez jakie etapy przechodzi każdy zespół i co mogą zrobić ich liderzy, by dany zespół stał się jeszcze bardziej efektywny.

Na scenie zobaczymy zarówno osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki przed publicznością, jak i tych, którzy są bardziej zaawansowani i są świetnymi wzorami do naśladowania.

Toastmasters International pomaga ludziom w osiągnięciu ich pełnego potencjału i realizowaniu swoich marzeń. Poprzez kluby członkowskie, ludzie na całym świecie mogą poprawić swoją komunikację, umiejętności przywódcze i znaleźć odwagę, by się zmienić.

Przyjdź, poznaj nowych ludzi i sam(a) przekonaj się, że wystąpienia publiczne nie gryzą i że Ty też możesz być mówcą i liderem!
Po spotkaniu zgodnie z wieloletnią tradycją Toastmasters, odbędzie się wspólne afterparty do pubu Gramoffon k. metra Stokłosy.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze