15. Festiwal Brazylijski Bom Dia Brasil

15. Festiwal Brazylijski Bom Dia Brasil

To już 15. edycja Festiwalu Brazylijskiego Bom Dia Brasil! W tym roku organizatorzy podsumują swoje dokonania i przygotują najlepszą imprezę! Zapraszamy do celebrowania tego bezprecedensowego wydarzenia. Poczujmy magię Brazylii w Warszawie!

PROGRAM FESTIWALU:

*4 czerwca*
Targi Latino

*5 czerwca*
Oficjalne Otwarcie Festiwalu Brazylijskiego Bom Dia Brasil
Restauracja Ujazdowska
obowiązują zaproszenia

*6 czerwca*
Przedstawienie teatralne „Conversas de mulheres”
Spektakl wykonaniu studentów z portugalskiej grupy teatralnej Pisca-Pisca. działającej od przeszło 20 lat przy Uniwersytecie Warszawskim.

Scenariusz i reżyseria: José Carlos Dias.

*7 czerwca*
Brazylijskie opowieści
Klub Spatif
Spotkanie z polskimi podróżnikami, którzy opowiedzą nam o swojej przygodzie z Brazylią. Kilka osób, które podróżowały po różnych regionach Brazylii w formie 20-minutowych wystąpień wciągnie nas w historie pełne samby, pięknych plaż i kultury brazylijskiej.

*8 czerwca*
Panel edukacyjny + film
Brazylia XXI
Dom Kultury Śródmieście

*9 czerwca*
Filmowy Klub dyskusyjny
Ośrodek Kultury Ochota
Projekcja filmu Macunaima

*10 czerwca*
Festa Grande do Bom Dia Brasil Festiwal 2017
Klub Teatro Cubano
Wyjątkowym wydarzeniem festiwalowym będzie Wielka Festa karnawałowa! Gorącą atmosferę podkręcać będą liczne atrakcje, takie jak koncerty na żywo, pokazy rewii brazylijskich tancerek z zespołu As Belezas do Brasil, występ projektu dj-skiego Ed Szynszyl & Alex Baxter, pokazy Capoeiry, animacje taneczne. Do dyspozycji gości będzie również parkiet z muzyką forro oraz muzyką pagode na żywo.

*9-10 czerwca*
Warsztaty Samba Carnaval
Wszystkich zainteresowanych sambą brazylijską w praktyce, gorąco zapraszamy na warsztaty tego tańca, które odbędą się w trakcie Festiwalu.

***progam Festiwalu może ulec zmianie.

Grzybu

Komentarze