20 Lat Pubu Lolek – koncert Lady Pank

20 Lat Pubu Lolek - koncert Lady Pank

Od dwudziestu lat podbija serca gości kulinarną prostotą i całorocznym grillowaniem. Położony w samym sercu Pola Mokotowskiego, zasłynął również kulturalnymi wydarzeniami i sportowymi emocjami. Pub Lolek zaprasza do świętowania swoich kolejnych urodzin 18 maja z Lady Punk.

Zielone Pole Mokotowskie tętni życiem – grupy znajomych i rodziny spędzają tu wolny czas na spacerach, sportowych aktywnościach oraz odpoczynku. Pub Lolek idealnie wpisał się w otoczenie swoim niezobowiązujący klimatem i przytulnym wnętrzem, w którym królują kominek i grubo ciosane kamienie piaskowca. Jego wyjątkowy charakter tworzy również rozległa przestrzeń na świeżym powietrzu. Ale Lolek to nie tylko lokal, ale przede wszystkim ludzie, którzy niezależnie od pory roku ciepło witają gości.
Od otwarcia w 1996 roku w Lolku odbyło się ponad sześć tysięcy koncertów. Na tutejszej scenie pojawili się tacy artyści jak Renata Przemyk, Raz Dwa Trzy, Oddział Zamknięty, IRA, Małgorzata Ostrowska, Maciej Maleńczuk, Tilt, Maanam, Lech Janerka czy Mela Koteluk – młoda piosenkarka stawiała tu swoje pierwsze muzyczne kroki.
W pubie niemal co dzień gra muzyka na żywo, często też można dać się porwać sportowym emocjom – wyświetlane są transmisje najważniejszych krajowych i światowych wydarzeń. Fani piłki nożnej przeżyli z Lolkiem pięć Mundiali, pięć finałów Mistrzostw Europy i aż dziewiętnaście finałów Ligi Mistrzów. Swoim drużynom kibicowali tu m.in. Kazimierz Górski, Jerzy Engel czy Bożydar Iwanow.
Lolek pamięta również o najmłodszych – w każdy weekend czekają na nich animatorzy, plac zabaw oraz specjalne menu skomponowane pod ich gusta. Od początku istnienia zorganizowano tu ponad dwa tysiące imprez dla dzieci – wychowują i bawią się z Lolkiem kolejne pokolenia.
– Lolek stał się nieodłączną częścią Pola Mokotowskiego, na stałe wpisał się w jego krajobraz. To był dla nas wyjątkowy czas i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy te wszystkie lata spędzić z naszymi gośćmi – mówi manager Lolka.

Urodziny Lolka będą obchodzone zgodnie z tradycją wiosennych koncertów – 18 maja na scenie pubu wystąpią zespół Lady Pank oraz Kasia Dereń w roli supportu.

20. urodziny Lolka
18 maja 2016, godz.: 20:00
Wystąpią: Lady Pank / Kasia Dereń – support
WSTĘP WOLNY

Pub Lolek
ul. Rokitnicka 20
02-131 Warszawa

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze