22. Inżynierskie Targi Pracy w Warszawie

22. Inżynierskie Targi Pracy w Warszawie

Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję spotkać się z przedstawicielami firm, do których ubiegacie się o wymarzoną praktykę, staż czy pracę. Jednakże to nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. 🙂

Inżynierskim Targom Pracy towarzyszą wydarzenia, przygotowane z myślą o rozwoju i pomocy studentom w karierze zawodowej.

Będziecie mogli wziąć udział w warsztatach dopasowanych do Waszych potrzeb. Warsztaty dotykają różnych obszarów, zaczynając od tych, które dotyczą umiejętności miękkich, obecnie bardzo pożądanych przez pracodawców i mających wpływ na zdobycie wymarzonego stanowiska, tych ściśle dotykających problemów, z którymi możecie napotkać się w przyszłej pracy, czy takich które dotyczą kompetencji twardych.

Na pewno każdy z Was zastanawia się nad tym, co będzie robił po studiach, w którym kierunku chciałby się rozwijać. Wiemy, że odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, dlatego podczas Targów organizujemy konferencję, podczas której porównamy trzy ścieżki kariery zawodowej: uczelnie i instytucje badawcze, praca w dużej firmie czy start-up. Prelegenci opowiedzą o swojej pracy, o tym jak wyglądała ich ścieżka kariery. Konferencja zakończy się panelem dyskusyjnym.

Poza tym przygotowaliśmy dla Was strefę porad zawodowych i konsultacji CV, gdzie bez problemu znajdziecie odpowiedź na nurtujące Was pytania związane z rekrutacją, napisaniem poprawnej aplikacji na stanowisko itp.

Więcej informacji pod linkiem: http://targipracy.org.pl/

Zapraszamy Was serdecznie i do zobaczenia! 🙂

Grzybu

Komentarze