Ostatnie spotkanie 3 edycji „Wszyscy jesteśmy fotografami”

Ostatnie spotkanie 3 edycji "Wszyscy jesteśmy fotografami"

Wszyscy jesteśmy fotografami – to cykl spotkań skierowany do miłośników fotografii. Został pomyślany jako przyjazny przewodnik po świecie współczesnego obrazu fotograficznego opracowany przez artystów, kuratorów, dziennikarzy, animatorów kultury, historyków sztuki.

W pierwszej i drugiej edycji, które odbyły się wiosną i jesienią 2014 roku, spotkania poprowadzili wybitni specjaliści, praktycy i teoretycy, zajmujący się fotografią: Anna Beata Bohdziewicz, Bownik, Karolina Breguła, Kuba Dąbrowski, Mikołaj Grynberg, Joanna Kinowska, Igor Omulecki, Agnieszka Pajączkowska, Karol Radziszewski, Katarzyna Sagatowska, Paweł Szypulski, Andrzej Zygmuntowicz. Cykl jest zachętą do uważnego i krytycznego przyjrzenia się fotografii. Każde spotkanie podsumowuje dyskusja z udziałem publiczności.

Organizatorzy zapraszają na trzecią edycję cyklu spotkań. Ponownie będziecie mieli okazję porozmawiać na niezwykle interesujące i aktualne tematy w gronie wybitnych postaci ze świata fotografii (i nie tylko). Wspólnie zastanowicie się nad znaczeniem architektury w fotografii, czy fotografia wojenna może zmienić świat, na czym polega fenomen książek fotograficznych, kiedy zdjęcie uwalnia się od dwóch wymiarów i zdobywa przestrzeń, czy można fotografować wszystkim, nawet okularami. Ostatnie spotkanie, poświęcone zdjęciom z kultowych okładek płyt, zwieńczy impreza muzyczna. Ale zanim zatańczycie, każde spotkanie tradycyjnie zakończy dyskusja. Organizatorzy czekają na wszystkich miłośników fotografii.

W ramach WSZYSCY JESTEŚMY FOTOGRAFAMI VOL. 3 zostało już tylko jedno spotkanie:

 

“Decydujące kadry, czyli o kultowych okładkach płyt”. Prowadzenie: Rosław Szaybo – 7 maja, godz. 19:00
Spotkanie zakończy impreza muzyczna. Zagrają: Agnieszka Obszańska i Agnieszka Szydłowska.

7 maja, godz 19:00

barStudio, Pl. Defilad 1

Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze