31. Finał WOŚP w Warszawie

❤️ Jak w zeszłych latach Finał w Warszawie będzie obfitował w różnego rodzaju atrakcje. Studio WOŚP będzie się znajdywało pod Pałacem Kultury i Nauki, skąd nadawać będzie przez cały dzień Finału.
🎶 Koncerty w ramach 31. Finału WOŚP odbędą się na Placu Bankowym. Pozytywne brzmienia rozgrzeją publiczność i napędzą do działania na rzecz walki z sepsą!

⭐ 29 stycznia na Placu Bankowym czeka nas w sumie 16 koncertów artystów znanych bywalcom Najpiękniejszego Festiwalu Świata i innych projektów Fundacji, wśród nich są m.in. laureaci ostatnich Eliminacji do Najpiękniejszego Festiwalu Świata – Pull The Wire, Transgresja, Żurkowski i Dziwna Wiosna.
⭐ Na scenie zobaczymy też kilka innych kapel, które zagrały na 28. Pol’and’Rock Festival – zespoły Hańba!, Gutek, Kirszenbaum, Kashell, WaluśKraksaKryzys, Blenders, Spięty, Sztywny Pal Azji, polsko-ukraiński projekt DAGADANA i pochodzący z Rumunii Dirty Shirt, który jako ulubieniec publiczności zwyciężył w plebiscycie Złotego Bączka.
⭐ W line-upie znaleźli się też Mrozu, który wystąpi tuż po Światełku do Nieba i LemON, którego koncert zakończy całe wydarzenie.

plac Bankowy, 00-401 Warszawa, Polska

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze