51. Czwartek Social Media w Warszawie

51. Czwartek Social Media w Warszawie

Sierpień w pełni, zrobiło się naprawdę gorąco, więc organizatorzy zapraszają ponownie do Plażowej. Nie zapomnijcie przekazać swoim znajomym, żeby zarezerwowali sobie ten termin!

Kto wystąpi?

1. Michał Jastrzębski – opowie o branży porno w social media.

2. Miłosz Jacyna z K2 Media – Czego mozemy nauczyć sie od najlepszych reklam w historii myśląc o komunikacji naszej marki na instagramie ?

3. Artur Roguski z Fakt.pl – Social media po stronie wydawcy: case study.

Przed prezentacjami organizatorzy zapraszają na integrację, widzimy się od 18:30 (prezentacje zaczną się prawdopodobnie pomiędzy 19 a 19:15).

Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Więcej informacji dotyczących spotkań:

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

20 sierpnia, godz. 19:00
Plażowa
Wybrzeże Szczecińskie
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze