Dla zabieganych – Wzorowy Targ Prezentowy

Dla zabieganych - Wzorowy Targ Prezentowy

Wzorowy Targ Prezentowy obywać się będzie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy (ul. Bracka 25), w dniach 18-23 grudnia. – W tej wyjątkowej przestrzeni, przez 6 dni, stworzymy bajkowy świat, gdzie w pięknej przestrzeni można będzie znaleźć prezenty dla najbliższych i świąteczne smakołyki i wszystko co potrzebne aby świąteczny czas był wyjątkowy – zapowiada organizator wydarzenia. Wstęp na targ będzie wolny.

Na parterze i pierwszym piętrze domu towarowego będziemy mogli kupić podczas targów m.in. zdrowe specjały świąteczne, prezenty dla najbliższych, w tym dla najmłodszych, a także rzeczy do domu.

– Targi będą nawiązaniem do historycznej funkcjonalności domu gdzie towary były wyszukane i wyjątkowe, często sprowadzane z odległych zakątków świata lub wykonane przez najznamienitszych rzemieślników – dodaje organizator.

Wzorowy targ prezentowy będzie nawiązaniem do historii Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy.
Chcemy w nowoczesnej odsłonie wskrzesić jego dawny blask urządzając na parterze i pierwszym piętrze WZOROWY targ prezentowy, gdzie warszawiacy będą mogli kupić zdrowe specjały świąteczne, prezenty dla najbliższych, drobiazgi dla najmłodszych, oraz rzeczy do domu.
Naszym kluczem doboru osób wystawiających się będzie oryginalność ich produktów, polskie wykonanie, oraz najwyższa jakość wykonania.
Na parterze zgromadzimy wystawców spożywczych gdzie goście będą mogli kupić wszystko co potrzebne aby święta były smaczne, zdrowe i ekologiczne.
Na piętrze goście znajdą dużo prezentów dla najbliższych, dla dzieci, dla domu, i dla siebie.
W dni powszednie zorganizujemy również atrakcje dla najmłodszych w strefie dziecięcej.
Serdecznie zapraszamy!

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze