24. Targi Książki Historycznej w Arkadach Kubickiego w Warszawie

24. Targi Książki Historycznej w Arkadach Kubickiego w Warszawie

Ponad 220 wydawnictw i około 5 tysięcy tytułów. W najbliższy czwartek w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie rozpoczną się 24. Targi Książki Historycznej. To prawdziwe święto dla osób pasjonujących się historią i miłośników dobrej książki.

– Będzie tu można zobaczyć 90 proc. wszystkich dostępnych obecnie na rynku książek historycznych – mówi Zbigniew Czerwiński, Przewodniczący Porozumienia Wydawców Książki Historycznej. Dodaje, że poza tzw. historycznymi bestsellerami na Targach będzie można zapoznać się z książkami, które często niedostępne są w księgarniach.
Moc atrakcji

Organizatorzy przygotowali konferencje i spotkania z autorami najpopularniejszych książek historycznych, m.in. z prof. Janem Żarynem, Anną Marią Anders, Adamem Bujakiem, prof. Krzysztofem Komorowskim czy Piotrem Semką.
Wśród atrakcji dla odwiedzających będzie także Salon Książki Białoruskiej, na którym swoją ofertę zaprezentują wydawcy białoruscy, a także Salon Książki Muzealnej i Salon Bibliotek. Ponadto będzie można wziąć udział w wymianie książek, pokazach grup rekonstrukcyjnych czy spacerach historycznych. Wstęp na Targi w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim i wszystkie imprezy towarzyszące jest bezpłatny. Potrwają one do 29 listopada.

plakat a3 2015.cdr

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze