Startupowcy dla chorych dzieci

Startupowcy dla chorych dzieci

16 grudnia to data warta zapamiętania. To właśnie wtedy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku odbywa się pierwsze i jedyne takie wydarzenie w Europie, łączące scenę startupów z działalnością charytatywną. Miasto Stołeczne Warszawa jest partnerem organizacyjnym wydarzenia.

Startupowcy, inwestorzy, przedsiębiorcy i media w jednym miejscu – Pałacu Kultury i Nauki, a wszystko po to, by pokazać siłę polskiej sceny startupowej, pomagając dzieciom walczącym o życie w szpitalach onkologicznych.

Bitspiration for Charity
łączy ideę edukacji ze wspieraniem polskich szpitali i centrów onkologicznych. Dochód ze sprzedaży biletów na te wydarzenia zostanie w całości przekazany na potrzeby małych pacjentów szpitali i centrów onkologicznych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku.

Chęć niesienia pomocy dzieciom to główne założenie oraz korzyść wynikająca z udziału w Bitspiration4Charity. Poza charytatywnym aspektem ogólnopolskiego wydarzenia, jest to także okazja na dołączenie do największego, startupowego wydarzenia w Polsce, łączącego społeczność technologiczną z całego kraju.

Uczestnicy akcji będą mieli okazję zdobycia praktycznej wiedzy, nawiązania nowych kontaktów oraz osobistego poznania inwestorów, prelegentów i dziennikarzy branżowych. Za poziom merytoryczny oraz organizację jednodniowych wykładów i warsztatów odpowiada PROIDEA – organizator znanego w środowisku Festiwalu Bitspiration. Po edukacyjnej części wydarzenia, wszyscy uczestnicy wezmą udział w afterparty. Cała kwota uzyskana ze sprzedaży wejściówek zostanie przekazana na konta centrów i szpitali onkologicznych w wymienionych miastach.

Więcej informacji na stronie internetowej oraz kanałach społecznościowych wydarzenia.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze