Wieczory Filmów Psychologicznych – „CZARNY ŁABĘDŹ”

Wieczory Filmów Psychologicznych - "CZARNY ŁABĘDŹ"

Lubisz filmy po których masz umysł pełen pytań?
Teraz nie musisz odpowiadać sobie na te pytania sam!

Zapraszamy na wieczory w Terapeutycznej, podczas których oglądać będziemy filmy o charakterze psychologicznym zmieniające nasz sposób postrzegania świata, wnoszące coś nowego do naszych umysłów, i poszerzające horyzonty.
Po każdym filmie przy dobrej kawie, herbacie oraz przekąskach porozmawiamy o naszych spostrzeżeniach, poznamy różnorodne sposoby odbioru tej samej postaci i sytuacji.
Odpowiemy sobie na nurtujące pytania i pobawimy się w profilowanie głównych postaci z pomocą naszego psychologa.

Wieczory są w formie otwartej oraz bezpłatnej, podczas seansów zapraszamy do korzystania z menu części kawiarnianej oraz pokoju zabaw dla dzieci.
Wieczór prowadzić będzie psycholog Dorota Stadnik, która przedstawi z perspektywy psychologicznej obrazy głównych postaci o których następnie będziemy w luźnej formie dyskutować po seansie.

LOGISTYKA:
W celu zajęcia dogodnych miejsc i złożenia zamówień w części kawiarnianej zachęcamy do przyjścia minimum 15 minut przed seansem.

W celu zapewnienia komfortu wszystkim oglądającym rozpoczniemy wyświetlanie filmu w momencie wydania ostatniego zamówienia.

Ponieważ plany imprez, wydarzeń czasami ulegają zmianom polecamy ostatecznie sprawdzić na stronie źródłowej czy wydarzenie nadal jest aktualne.

Warszawa, Terapeutyczna Kawiarnia, Braci Wagów 20 lok U1

CZWARTEK 28 STYCZNIA GODZ 18

WSTĘP WOLNY
Źródło: https://facebook.com/events/430474530479191

Grzybu

Komentarze