6. urodziny CH Marywilska 44

6. urodziny CH Marywilska 44

Gorące rytmy lata, gwiazdy Disco Polo, nie może Cię tam zabraknąć! Już teraz zapraszamy na 6. urodziny CH MARYWILSKA 44!
18 CZERWCA w sobotę o godz. 13.00 rozpoczynamy urodzinową zabawę w rytmie Disco Polo – największe muzyczne wydarzenie w Warszawie tego lata! Niezwykłe widowisko i prawdziwa gratka dla fanów tanecznych brzmień i dobrej zabawy!

Specjalnie dla Państwa godzinne koncerty zagrają największe gwiazdy disco polo: Piękni i Młodzi, Zespół Mig, Power Play, ponadto wystąpią: FANATIC, JAGODA, MeGustar, Freaky Boys Official!

W ramach wydarzenia odbędzie się również Przegląd Młodych Talentów sceny Disco Polo organizowany pod patronatem Polo tv oraz zapierające dech w piersiach zmysłowe pokazy tańca w wykonaniu zespołu ZAHRA Bellydance.

Tradycyjnie nie zabraknie także wielu atrakcji i niespodzianek dla całych rodzin – liczne konkursy z nagrodami, fotobudka a dla najmłodszych między innymi: dmuchane zjeżdżalnie i kolejka na torach.

Imprezę poprowadzą znani prezenterzy stacji POLO TV– Edyta Folwarska i Maciej Smoliński, którzy wspólnie z Gwiazdami i przygotowanym programem artystycznym sprawią, że uroczystość pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Strefę gastronomiczną zapewnia W Pół Drogi.

Na terenie imprezy odbędzie się także prezentacja modeli samochodów zorganizowana przez Malibu Auto Centrum oraz Nexteam – dealer Opel, Chevrolet.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Polo tv, VOX FM, Disco Polo, SuperExpress, Disco Polo Mix, halowawa, Głos Skierniewic i Okolicy.

Już dziś zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy w rytmie Disco Polo oraz do skorzystania z jubileuszowych, odlotowych promocji przygotowanych przez sklepy Centrum Handlowego MARYWILSKA 44!

Grzybu

Komentarze