Acoustic Men – Farina Knows Best

Acoustic Men - Farina Knows Best

Organizatorzy zapraszają na koncert zupełnie wyjątkowego bandu FARINA KNOWS BEST.

Farina Knows Best to mieszanka hip-hopu i neo-soulu. 30 lipca usłyszycie energetyczne trio w autorskim repertuarze. To projekt koncertowy, live-act w formie akustycznej, z użyciem głosu, klawiszy, looperów, gitary akustycznej, saksofonów, perkusji żywej i elektronicznej oraz elementów zaskakujących.

Będzie zdecydowana jazda bez trzymanki w towarzystwie „muzycznych terminatorów”. Dźwięki tego trio nie pozwolą Wam siedzieć spokojnie przy stolikach. Zapowiada się na tańce…

Wojtek Miecznikowski – rap, bas, gitara akustyczna

Lena Romul – śpiew, klawisze, saksofony

Jerzy Markuszewski – perkusja, elektronika

LENA ROMUL to multiinstrumentalistka, kompozytorka, wokalistka urodzona w roku ’90 w Poznaniu. Obecnie mieszka w Warszawie, studiowała we Wrocławiu, ma na koncie: DVD z Naxos Orkiestra, 3 płyty z Wojtkiem Pilichowskim , trasę koncertową z Mariką, koncerty z Ras Lutą, Dubermanem, występy na krajowych festiwalach (Woodstock, Opole, Slot Art), pierwsze miejsce na Jazz Juniors 2009, finał programu telewizyjnego „Mam Talent” w roku 2011, 3. miejsce na Bucharest Jazz Festival w Rumunii.

Wydała dwa autorskie albumy: „Industrialnie/Instynktownie“(2013) oraz „Pegaz“(2015).

www.lena-romul-tumblr.com

MARCUS CHEVSKEE – wł. Jerzy Markuszewski, warszawiak, rocznik ’85. Perkusista i kompozytor z ogromnym dorobkiem i doświadczeniem scenicznym. Absolwent szkoły muzycznej The Collective w Nowym Jorku. był kierownikiem muzycznym w zespole towarzyszącem na scenie i w studio Marice – Spokoarmii, perkusista Kasi Kowalskiej, członek i współkompozytor w najświeższym projekcie Pauliny Przybysz – Rita Pax. Występował z Nervy, Oszibarack, Anią Dąbrowską, Sidneyem Polakiem.

WOJTEK MIECZNIKOWSKI – rocznik ’88, absolwent żadnej szkoły muzycznej z Józefowa, basista, raper; występował i nagrywał z Neo Retros, Pilichowskim, Blue Cafe, Janowskim, Margaret. Podczas koncertu zagra na basie, na gitarze akustycznej, zarapuje, i być może na mini zestawie bębnów.

https://www.facebook.com/pages/Wojtek-Miecznikowski/411358215662846?pnref=about.overview

30 lipca, godz. 20:30
Rezerwacja miejsc tel. 22 299 06 95
Trzy Kolory
Czerska 14
Wstęp wolny !

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze