American DAY #6 – Piknik miłośników amerykańskiej motoryzacji

American DAY #6 - Piknik miłośników amerykańskiej motoryzacji

Kalifornijskie słońce nad Wisłą? Tak kochani – już szósty raz będziecie je mogli poczuć w ostatnią sobotę wakacji 27-08-2016. Zapraszamy na AMERICAN DAY! Warszawski salon Harley-Davidson Liberator zabierze Was w podróż w czasie do lat 50-tych ubiegłego wieku.

Podczas szóstej już edycji Pikniku Miłośników Amerykańskiej Motoryzacji w otoczeniu olśniewających pin-up girls i przy dźwiękach rock and rolla podziwiać będziecie mogli piękne samochody i fantastyczne motocykle rodem z USA wspierane polską kreatywnością i myślą technologiczną.

Genialne projekty rodzimych wystawców będą brały udział w konkursach na Best Car i Best Bike, o tym który wygra – zdecydują uczestnicy American Day w obiektywnym głosowaniu. W tym roku przygotowaliśmy również coś dla najmłodszych. Konkurs na najlepiej wystylizowane w klimacie ameryki lat 50tych dziecko. Pomoc w stylizacji dzieci będziecie mogli znaleźć na stoisku Pin-up Candy, która zaszczyci nas również swoimi występami burleski po zmroku.

Podczas Pikniku czekać na Was będą wystawcy z całej Polski jak i z zagranicy, pragnący zaprezentować swoje dokonania na polu customizacji motocykli i samochodów, ale również mistrzowie aerografu i pinstripingu oraz wszelkiej maści artyści specjalizujący się w nadawaniu indywidualnego charakteru – nie tylko pojazdom, ale również poprzez ozdabianie ciała tatuażem. Na miejscu skorzystać będzie można również z usług barbera, który zadba o naszych przystojnych Brodaczy, a dla naszych Pań szerokie spektrum dodatków, odzieży i biżuterii w klimacie rockabilly. Wszyscy chętni będą mogli również ruszyć w motocyklowo-samochodowej paradzie ulicami Warszawy. Nie zabraknie także tradycyjnego już palenia gumy i pokazu low-riderów a o Wasze brzuchy zadbają specjaliści kuchni amerykańskiej – wśród nich Hard Rock Cafe Warszawa i ich legendarne już hamburgery.

Przez cały dzień muzycznie dopieszczać Was DJ Kuczijo. Wieczorem odbędą się koncerty najlepszych kapel w klimacie rock’n’rolla i rockabilly – Bluberry Hill, Jerry’s Fingers oraz zupełna nowość swingujące Singin’ Birds. A gdy zapadnie zmrok o ucztę dla oczu zadba gwiazda burleski Pinup Candy oraz gorrrrące PsychoDolls!

Serdecznie zapraszamy do Liberatora w ostatnią sobotę wakacji 27.08 od godziny 11.
Wjazd – 10 zł.
Panie wystylizowane w klimacie pin-up wchodzą za darmo.
HARMONOGRAM AMERICAN DAY#6

11:00 Oficjalne otwarcie
12:45 Pokaz palenia gumy
13.00 Koncert Artur Temczuk
14:30 Pokaz klubu Lowrider Polska
15:00 Prezentacja uczestników konkursu Mini Miss Pin-up
15:15 Koncert Singin’ Birds
16:30 Parada – przejazd ulicami Warszawy
17:30 Pokaz palenia gumy
18:00 Rozstrzygnięcie konkursu Mini Miss
18:10 Pokaz/lekcja tańca (Marek Gozdecki)
18:30 Koncert Jerry’s Fingers
20:00 Fire Show w wykonaniu Psychodolls
20:15 Pokaz burleski Pin Up Candy
20:25 Rozstrzygnięcie konkursu Best Bike i Best Car
20:35 Koncert Blueberry Hill
21:50 Pokaz burleski Pin Up Candy
22.00 Fire Show w wykonaniu Psychodolls

American DAY #6 - Piknik miłośników amerykańskiej motoryzacji-1

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze