Apetyt Na Miasto: trzy dania za 39zł – 20-26 kwietnia

Apetyt Na Miasto: trzy dania za 39zł - 20-26 kwietnia

• 39 zł
• Trzydaniowe menu
• Zniżki na książki, kino, teatr i designerskie ciuchy
• Taxi na miejsce za półdarmo

Dla entuzjastów miejskiego życia, kochających nowe smaki, powstała akcja, która ma zachęcić mieszkańców Warszawy do aktywnego spędzania czasu oraz jedzenia poza domem.

Przez tydzień, najlepsze stołeczne restauracje będą serwować Wam promocyjne, trzydaniowe menu w cenie 39 złotych. Szefowie kuchni, reprezentujący różnorodne kultury jedzenia, przygotują wyjątkowe dania specjalnie na tę okazję.

Organizatorzy pamiętają przy tym, że szeroka oferta gastronomiczna to nie wszystko, co Warszawa ma do zaoferowania oraz „nie samym chlebem człowiek żyje”. Zakup festiwalowego vouchera gwarantuje zniżki w wybranych placówkach kulturalnych – księgarniach, kinach studyjnych oraz teatrach, a także specjalne ceny w butikach lokalnych projektantów mody. Jeśli to wciąż za mało, by Was przekonać – dla biorących udział w akcji przewidziane są rabaty na dojazd taksówką do każdej z restauracji festiwalowych.

Vouchery i pełna lista restauracji dostępne są na stronie internetowej www.apetytnamiasto.pl

Konkurs na FB: https://www.facebook.com/events/900333880029302/

POKAŻ SWÓJ APETYT NA MIASTO!

Drodzy Głodni Miasta,
mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie do jednej z festiwalowych restauracji i szansa na spróbowanie trzydaniowego menu.
Zadanie konkursowe to:

1) polubienie fanpage’a Apetyt na miasto
2) zrobienie zdjęcia, które pokazuje Wasz „apetyt na miasto” i wrzucenie go na Wasz profil Facebookowy z hasztagiem ‪#‎apetytnamiasto‬

Wygrywa osoba z największą ilością like’ów pod zdjęciem, ogłoszenie wyników w niedzielę o 21.00.

Grzybu

Komentarze