„Bardzo lubię wino i obrazki” na Saskiej Kępie

Bardzo lubię wino i obrazki na Saskiej Kępie

Kto nie lubi piątków? Ja bardzo lubię! Szczególnie, kiedy za oknem chłodno, a w kameralnej restauracji możemy posiedzieć przy winie, nastrojowych dźwiękach i wspólnie pooglądać obrazki znane wam z Instagrama, ale w nowej formie.

Wpadnijcie do Miąższu, na Francuską i w gronie znajomych i nieznajomych, ale na pewno fajnych ludzi, zobaczcie świeżutko pomalowaną witrynę restauracyjnego lobby w motywy Bardzo Lubię. Sprawdźcie też jak instagramowa postać ożywa na dużych płótnach, zdobiących ściany klimatycznej kawiarni. Będą scenki, które już widzieliście i nowe, jeszcze nigdzie niepublikowane.

Smaku wieczorowi doda ręczne malowanie ilustracji. Przy aromatycznej kuchni i wybornym winie, zobaczycie jak od pierwszych pociągnięć pędzla powstają scenki i postacie, które na długo zagoszczą we wnętrzach Miąższu.

Dla chętnych będzie mały konkurs w restauracji i na Instagramie. Do wygrania sława, spełnienie i duże printy z obrazkami Bardzo Lubię! 🙂

Wejście bezpłatne, nie ma żadnych biletów. Po prostu przyjdźcie w piątek na 19:00 i wspólnie stwórzcie fajną atmosferę na wyborny początek weekendu. Dajcie znać znajomym i wpadajcie! 🙂

10 Listopada 2017, piątek
Godzina: 19:00
Francuska 12a, Restauracja Miąższ

Grzybu

Komentarze