Beyond Good & Evil za darmo na Uplay

Beyond Good & Evil za darmo na Uplay

Kolejny darmowy tytuł w ramach akcji UBI30. Gracze mogą już dodawać do swoich bibliotek i pobierać grę Beyond Good & Evil. To już piąta pozycją, w którą każdy zainteresowany pecetowiec może bezpłatnie zagrać dzięki promocji Ubisoftu. Wraz z pojawieniem się nowej produkcji zniknęła możliwość dodania do konta produkcji The Crew.

Dla wielu osób Beyond Good & Evil jest grą po prostu kultową. Masa osób czeka na kolejną część, która jest już w produkcji od jakiegoś czasu, a niedawno prace nad nią oficjalnie potwierdził sam Ubisoft. Do premiery pewnie pozostało jeszcze sporo czasu, ale warto sobie przypomnieć przygody Jade. Teraz okazja jest ku temu świetna, bo wersja na PC dostępna jest bezpłatnie.

Każdy zainteresowany posiadający konto Uplay może dodać grę Beyond Good & Evil do swojej biblioteki, przechodząc na stronę promocji: https://club.ubisoft.com/pl-pl/ubi30. Wystarczy zalogować się, kliknąć jeden przycisk i produkcja jest już nasza. Gra będzie dostępna do połowy listopada tego roku. Po tym czasie zastąpi ją kolejny, nieujawniony jeszcze tytuł.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze