Bielany żegnają lato koncertem Mroza oraz innymi atrakcjami

Podczas rodzinnego pikniku, 5 września (sobota), pożegnamy lato na Bielanach. W ciągu dnia będzie wiele atrakcji dla mieszkańców w każdym wieku, natomiast wieczorem koncerty Kasi Moś i Łukasza Mroza. Zapraszamy do Parku Olszyna, niedaleko stacji metra Słodowiec, od godz. 14.00.

Nie tak dawno hucznie witaliśmy lato na Bielanach a już wakacje dobiegają końca. Jesteśmy wypoczęci i pełni energii – szczególnie dzieci i młodzież, które szykują się na całoroczne wyzwania szkolne. I to jest również okazja do zabawy! Jak co roku na Bielanach odbędzie się z tej okazji rodzinny piknik. Zaplanowanych jest wiele atrakcji  – każdy znajdzie coś dla siebie!

Od 14.00 zapraszamy do Parku Olszyna (róg Duracza i Gąbińskiej).

Na scenie i stoiskach, przygotowanych przez naszych partnerów, na przybyłych Gości czekać będzie mnóstwo atrakcji, m.in. wesołe miasteczko i pneumatyczny plac zabaw dla dzieci, występy taneczne, pokazy sportowe oraz kącik zdrowia czyli krwiobus i stoisko, gdzie będzie można zbadać podstawowe parametry życiowe. Będzie również stoisko ekologiczne a na nim: warsztaty recyklingowe, zabawy, konkursy i quizy wiedzy przyrodniczej, wielkoformatowe domino
i puzzle. Ponadto do obejrzenia edukacyjne wystawy i spotkanie z żywymi sowami! Oczywiście będzie też nasza maskotka – Słoń Bielański, którego darzą sympatią wszyscy mieszkańcy.

„Rodzinne pikniki na rozpoczęcie i zakończenie lata organizowane są w naszej dzielnicy od wielu lat i wpisały się już w bielańską tradycję. Na czerwcowy piknik i koncerty przybyły tłumy, całodzienne atrakcje i atmosfera były wspaniałe. Mam nadzieję, że również nasza jesienna propozycja przypadnie mieszkańcom do gustu i licznie dołączą do naszego wydarzenia. Postaramy się o równie dobrą zabawę” – mówi Ilona Soja-Kozłowska, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany.

Wieczorną, artystyczną część pikniku „Żegnaj Lato na Bielanach” rozpocznie koncert Kasi Moś o godz. 18.00. Publiczność będzie miała też okazję bawić się na koncercie Łukasza Mroza od godz. 19.30.Na zakończenie imprezy planujemy występ grupy prezentującej pokaz typu Fireshow (pokaz tańca z ogniem).

 

Natomiast jeszcze przed piknikiem o godz. 11.00 w CRS Bielany przy ul. Lindego 20 odbędzie się spotkanie z Konradem Czerniakiem, wicemistrzem świata w pływaniu i Kacprem Stokowskim, Nadzieją Olimpijską roku 2015.

Partnerami pikniku „Żegnaj Lato na Bielanach” są:

11933446_716763898451768_7557194692061256949_n

 

Grzybu

Komentarze