BISZ B.O.K BAND

BISZ B.O.K BAND

Na scenie raper Bisz i B.O.K Band. Zaczynamy o 21:30 koncertem, a kończymy afterem nad ranem!

Bisz – raper i poeta reprezentujący Bydgoszcz. Równolegle nagrywa solowo oraz jako członek zespołu B.O.K (BiszOerKay & Dj Paulo). Od początku swojej twórczości doceniany za przemyślane teksty, dobór tematów, zabawy słowem oraz flow.

Każda płyta Bisza jest inna zarówno w formie jak i treści, muzyka jest dla niego przestrzenią poszukiwań nowych sposobów na wyrażanie siebie oraz kondycji współczesnych młodych ludzi.

B.O.K Band to ośmioosobowa grupa muzyków, indywidualności, artystów, instrumentalistów, poruszających się w szeroko rozumianych ramach muzyki hip-hop. To możliwie najkrótsza charakterystyka zespołu, którego jednak nie da się tak łatwo zaszufladkować lub przypisać do konkretnego nurtu muzycznego.

Dziś B.O.K to jedyna grupa na polskiej scenie hiphopowej, która na stałe pracuje i koncertuje w tak szerokim instrumentalnym składzie.

Obecnie B.O.K promuje swój najnowszy album zatytuowany Labirynt Babel. Płyta zadebiutowała na pierwszym miesjcu OLIS, została znakomicie przyjęta przez słuchaczy jak i krytyków muzycznych, doczekała się wielu pozytywnych ocen i rezencji.

Od 23:00 after rozkręcą Czarlson i DJ Homer.

4 września, godz. 21:30
Cud nad Wisłą
Bulwar Flotylli Wiślanej
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze