BOVSKA w Iskrze – letni cykl koncertów Lech Premium

BOVSKA w Iskrze - letni cykl koncertów Lech Premium

Lech Premium zaprasza do muzycznego ogrodu ISKRY na koncert: BOVSKA.


Już 05 sierpnia, w letnim ogrodzie Iskry wystąpi wyjątkowa wokalistka, czyli Bovska. Jej koncert otwiera, wakacyjny cykl muzyczny, którego partnerem jest marka Lech Premium. Tego wydarzenia nie można przegapić! Gwarantujemy Wam, że… będzie iskrzyć!

BOVSKA, czyli Magda Grabowska-Wacławek, szturmemwdarła się na polską scenę muzyczną. Nieprzypadkowo została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów muzycznych roku 2016. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory z tej płyty jeszcze przed premierą biły rekordy popularności w Internecie. Do dziś odtworzono je ponad 10 MILIONÓW razy. Artystka może pochwalić się Złotą Płytą za sprzedaż̇ ponad 10 000 egzemplarzy singla „Kaktus” oraz nominacją do nagrody FRYDERYK 2017 w kategorii Debiut Roku.

Zaledwie rok od premiery swojej pierwszej płyty, Bovska zaprezentowała drugi album – „Pysk”. To energia i haj. Ciemność i światło, w połączeniu z lekkością i rytmicznością beatu. Łagodność wokali, które jednak często nieoczekiwanie tną na ostro. To świat oglądany przez pryzmat wyobrażeń i humoru, czasem z przymrużeniem oka. A chwilami bardziej na poważnie, choć z dystansem. „Pysk” to kontrasty, wycieczki na kosmodrom, intymność ciała, miłość i kochanie. „Pysk” to wreszcie wybuch koloru i sposób zmierzenia się z rzeczywistością, poprzez spoglądanie na świat i ludzi przez pryzmat piosenek. Nie zawsze o sobie. Bovska jest współautorką̨ swojej nowej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim.

Magda, jest absolwentką warszawskiej ASP i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Dzięki temu posiada własny, oryginalny pomysł nie tylko na muzykę, ale również na scenografię, charakteryzację, oprawę wizualną. I za to właśnie uwielbiają ją fani! Za naturalność i niesamowitą energię, którą czuję się na jej koncertach. Biorąc pod uwagę wszechstronność artystyczną wokalistki, w tą sierpniową letnią noc fani Bovskiej mogą spodziewać się absolutnie spektakularnego wystąpienia, wszystko w przepięknym letnim anturażu iskrowego ogrodu!

5 sierpnia 2017 roku.
ISKRA Pole Mokotowskie
Warszawa, Wawelska 5
20:00
Wstęp wolny.
Po koncercie AFTERPARTY.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze