CHRISTMAS VEGE FESTIVAL 2021

Szykujcie się na świąteczną edycję najbardziej vegańskiego festiwalu w Warszawie! 🌱🎁🌲 Mikołaj na pewno będzie miał zieloną czapkę! VEGE FESTIVAL, to nie tylko targi, ale przede wszystkim przestrzeń w której postawisz na rozwój osobisty, wiedzę oraz własne zdrowie, odkryjesz siebie i zanurzysz się w świecie duchowej transformacji.

Spotkania z wystawcami, dla których świadome odżywianie i życie w zgodzie z naturą jest bardzo ważne, pozwolą Ci odkryć najznamienitsze marki i produkty, o których wcześniej nawet Ci się nie śniło!
Dobrze wiemy, że przedświąteczny czas jest pełen obowiązków, nerwowości i życia w biegu, dlatego u nas nie dość, że zaopatrzysz się w najlepszej jakości naturalne produkty, to usiądziesz i odstresujesz się przy zdrowych posiłkach jednej z wielu vegańskich restauracji i orientalnych kuchnii. A to wszystko w ciepłym i świątecznym klimacie.
Najlepsze restauracje wegetariańskie i vegańskie oraz orientalne produkty w jednym miejscu.
Wielu wystawców, którzy swoimi usługami i produktami otworzą przed Wami zupełnie nowe spojrzenie na vegański styl życia.
Tysiące naturalnych produktów, które idealnie nadadzą się na świąteczne prezenty oraz dadzą Wam wiele przyjemności.
Pokazy i warsztaty, na których będziecie mogli bez skrępowania zadać nurtujące Was pytania oraz dać się porwać w świat pełen ręcznie wyrabianych towarów.
CHRISTMAS VEGE FESTIVAL, to jedyne takie wydarzenie w Warszawie, które oferuje bardzo różnorodne podejście do vegańskiego stylu życia.
Naszym celem jest połączenie holistycznych doświadczeń z codziennością pracy i otworzenie przed Wami zupełnie nowych ścieżek rozwoju. Stawiamy na mindfulness oraz osobisty rozwój, żebyście mogli wyjść z naszych targów z zupełnie nowym podejściem do życia.
Dlaczego warto odwiedzić festiwakl?
👉 Wyjątkowi i różnorodni wystawcy z całej Polski, których cechuje nietuzinkowe podejście oraz otwartość na różnorodne style życia.
👉 Ogromny wybór produktów vegańskich i wegetariańskich.
👉 Strefa gastronomiczna, która ucieszy niejednego łasucha.
👉 Niepowtarzalna atmosfera otwartej rozmowy.
👉 Stawiamy na styl życia i rozwój
👉 Dajemy możliwość odkrycia duchowej części siebie.
👉 Holistyczne warsztaty i pokazy.
👉 Świąteczna atmosfera.
👉 Idealne miejsce, żeby wigilijny stół stał się bardziej vege, a Wasze życie podążyło ścieżkami zgodnymi z naturą.
Kontakt dla wystawców: wspolpraca@weform.com.pl/ tel:730210619
Grzybu

Komentarze