Co Jest Grane 24 Festival 2017

Co Jest Grane 24 Festival 2017

Druga edycja miejskiego festiwalu odbędzie się w weekend 10 i 11 czerwca na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Voo Voo, Maria Peszek, Łona i Webber, Fisz Emade Tworzywo, Daria Zawiałow, Rebeka, Ten Typ Mes, SMOLIK / KEV FOX, Mary Komasa, domowe melodie, Julia Marcell, Dr Misio, Łąki Łan, Natalia Przybysz, Sorry Boys, Pablopavo to ogłoszeni do tej pory artyści, którzy zagrają na drugiej edycji Co Jest Grane 24 Festival. Wydarzenie się zmienia – z jednodniowego pikniku kulturalnego przekształca się w dwudniowy miejski festiwal kulturalny.

Na terenie Centrum Sztuki Współczesnej na Jazdowie oraz na dziedzincu zamku odbędą się koncerty najlepszych polskich artystów, spotkania z artystami, warsztaty dla dzieci i inne atrakcje, a festiwalowiczów nakarmią i napoją najlepsze warszawskie knajpy i foodtrucki. Nie zabraknie miejsca na koce piknikowe i leżaki, a program festiwalu będzie wypełniony od 14 do ostatniego koncertu.

W przedsprzedaży online są bilety jednodniowe (49 zł) i dwudniowe karnety (79 zł). Tradycyjnie dzieci do lat 12 i dorośli powyżej 65. roku życia na festiwal wchodzą za darmo.

Solidną dawkę rocka zagwarantuje publiczności festiwalu zespół Voo Voo z Wojciechem Waglewskim na czele, energetyczna Maria Peszek i mistrzowie słowa – Łona i Webber.

SOBOTA, 10.06

NATALIA PRZYBYSZ
ŁONA I WEBBER
JULIA MARCELL
FISZ EMADE TWORZYWO
DARIA ZAWIAŁOW
DR MISIO
PABLOPAVO I LUDZIKI
REBEKA

NIEDZIELA, 11.06
VOO VOO
ŁĄKI ŁAN
TEN TYP MES
SMOLIK/KEV FOX
SORRY BOYS
MARIA PESZEK
MARY KOMASA
DOMOWE MELODIE

Oficjalna strona festiwalu: www.cojestgrane24festival.com

Grzybu

Komentarze