Czarny HIFI (Prosto w Boogaloo)

Czarny HIFI (Prosto w Boogaloo)

Zapraszamy Was na pierwszą imprezę z naszego nowego cyklu „Prosto w Boogaloo”, gdzie we współpracy z tą czołową polską wytwórnią hip-hop prezentować będziemy związanych z nią artystów.

Na pierwszy ogień idzie Czarny HIFI, który da gorący występ w najbardziej zielonym kawałku Żoliborza. Egzotyczne drinki, dobre jedzenie oraz hip-hop z najwyższej krajowej półki – tego możesz spodziewać się w Boogaloo Beach Bar w piątek 10 czerwca!

CZARNY HIFI
Członek formacji HIFI Banda i jeden z najbardziej cenionych polskich producentów hip-hopowych.
Oprócz nagrań w macierzystej formacji ma na koncie współpracę z wieloma gwiazdami rodzimego rapu. Czarny to nie tylko producent, ale również inżynier dźwięku i aranżer. Jest absolwentem Islington Music Workshop w Londynie i Academy of Contemporary Music College w Guildford.

Z Prosto współpracuje od 2005 roku, kiedy to wyprodukował kilka bitów na album JurasWigor „Wysokie loty”. Od tamtej pory na albumach raperów związanych z Prosto regularnie pojawiały się jego produkcje. Poza albumami macierzystego składu HIFI Banda, czyli krążkami „Fakty, ludzie, pieniądze” oraz „23:55”, w dorobku Czarnego HIFI znajdują się także dwa świetnie przyjęte albumy producenckie: „Niedopowiedzenia” (2012) oraz „Nokturny & Demony” (2014), oba nakładem Prosto. Od 2014 roku Czarny współpracuje także z polskimi wokalistkami – wyprodukował album Izy Kowalewskiej „Nocna zmiana”, zaś w bieżącym roku ukazała się produkowana przez niego płyta Ani Dąbrowskiej „Dla naiwnych marzycieli”.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze