„Cztery Pory Rocka” – Zostaw Serce Na Ziemi!

„Cztery Pory Rocka” – Zostaw Serce Na Ziemi!

Już po raz kolejny wraz z Fundacja dla transplantacji zapraszamy na świąteczny koncert z cyklu „Cztery Pory Rocka” – Zostaw Serce Na Ziemi!

Koncert w całości dedykowany jest transplantacji. W tym szczególnym okresie, pomyślmy o tym, ile dobra możemy po sobie zostawić.
Zabierzesz serce ze sobą, czy zostawisz na Ziemi? My nie mamy wątpliwości i #zostawsercenaziemi #zostawiamsercenaziemi
Będzie głośno!

Zagrają zaprzyjaźnieni z Fundacja dla transplantacji artyści:
1. Maciej Winogrodzki – Vino
2. Hamak Band
3. Zespół HLA 4transplant
4. Tomasz Szwed

Data: 03 Grudnia 2017
Godzina: 19:00
Hard Rock Cafe Warsaw, Zlota 59
Wstęp wolny!

O artystach:

Maciej Winogrodzki Vino
Tak oto rzecze Piotr MAKAK Szarłacki z Antyradia:
„Kiedy w „Makakofonii”, czy w „MakakArcie” prezentuję „ Come In My Heart” słuchacze nie mają pojęcia, że to numer polskiego wykonawcy. VINO brzmi jak zagraniczny band. (…) Tym mnie ujęli.
Znam Ich jeszcze nie wydany album od ponad roku, mój prywatny faworyt, to „Rolling Sun” – gdybym go sobie puszczał codziennie rano, każdy mój dzień byłby pozytywnie nakręcony.”

Hamak Band
,,Ludzie przestają się bawić nie dlatego, że się starzeją, ale starzeją się, bo przestają się bawić” tę maksymę Marka Twaina wcielają w życie czterej koledzy. Przy dźwiękach muzyki zarażają swoją pozytywną energią. Zespół HAMAK BAND został powołany do życia spontanicznie przez doświadczonych muzyków, z nieodpartej potrzeby tworzenia gitarowych, bezpretensjonalnych piosenek, z elementami big beatu, rock’n’rolla, rocka i country.
Melodyjne, polskie teksty śpiewane przez lidera i basistę (Mirka
Kalisiewicza ) wspomaganego przez energetycznego gitarzystę ( Waldka Dąże ) i perkusistę (Rafała Pastuszeńko ) doprawione finezyjnymi dźwiękami multiinstrumentalisty i wokalisty (Roberta Szymańskiego) to składniki oryginalnego, elektryzującego brzmienia.

HLA 4transplant
Zespół HLA jest bojowym ramieniem Fundacji dla transplantacji, promującym ideę transplantologii poprzez muzykę i sztukę. HLA propaguje każdym koncertem transplantacje jako metodę ratowania życia i zdrowia, a przede wszystkim chce uświadamiać, uwrażliwiać i apelować do ludzi w różnym wieku i z różnych profesji o rozpowszechnianie idei przeszczepów.
Dlaczego? Ponieważ to bardzo ważne, aby każdy z nas zastanowił się nad tym, czy jest gotowy oddać kawałek siebie, czyli podzielić się swoim HLA! Tak nazwa nie jest przypadkowa: ten skrót to unikalny kod transplantacyjny, który każdy z nas posiada inny – Human Leucocyte Antygen.

Tomasz Szwed
Autor, kompozytor, piosenkarz, psychoterapeuta. Gwiazda Pikniku Country w Mrągowie, znany także z programów TVN24 „Szkło Kontaktowe”.
Od 37 lat na estradzie. Polski song writer, narrator i komentator codzienności. W dorobku: 10 płyt autorskich, liczne nagrania dla PR i TV. Ma na swoim koncie wiele koncertów w kraju i poza granicami, udział w festiwalach polskich i zagranicznych, wiele nagród w plebiscytach rozgłośni radiowych i prasowych.
Prowadzi terapie indywidualne, grupy psychoterapeutyczne, warsztaty rozwojowe dla twórców. Jest członkiem zespołu terapeutyczno-badawczego Fundacji „A kogo?” w Klinice „Budzik”.

Zapraszamy!

Grzybu

Komentarze