Dancing 60-lecia

Dancing 60-lecia

NA WARSZAWSKIM PODZAMCZU RUSZA „DANCING 60-LECIA”

Znów będzie można poczuć czar potańcówek pod gwiazdami i zrelaksować si przy przebojach sprzed lat.
„Dancing 60-lecia” to energetyczna zabawa w dawnym stylu, znane melodie doprawione nutą nowoczesności, warszawskie klimaty, winyle i muzyka na żywo. Autorski program na cztery lipcowe soboty przygotował kolektyw
didżejski Soul Service. Cztery tematyczne wieczory z polskimi przebojami. Znajdziemy w nich wpływy latino, rock’n’rolla, jazzu czy funku.

Pierwsza dancingowa sobota na Podzamczu odbędzie się pod hasłem „Warszawskie tropiki”. Soul Service & Didżeje z Diversao Sound System – w składzie DJ Ojciec Karol, Senor Efebo i Miki Wielecki – i grupa perkusyjna Ritmo Bloco przeniosą nas w upalny świat salsy, mamby i latynoskich namiętności. To będzie ukłon w stronę lat 50. 60. i 70., gdy
popularnością cieszyły się orkiestry taneczne grające na świeżym powietrzu. Zapowiada się gorący wieczór.

Potańcówka z Soul Service rozpocznie się o godz. 19. Wcześniej od godz. 17 w dancingowy nastrój wprowadzi warszawiaków Kapela Praska oraz tancerze, którzy będą uczyć kroków przydatnych na parkiecie.

17 – 19 / Kapela Praska i Dom Tańca
19 – 21.15 / „Warszawskie Tropiki”
21.30 – 22 / Pokaz w Multimedialnym Parku Fontann
22 – 23 / „Warszawskie Tropiki”

A już w następną sobotę podczas potańcówki pod hasłem „Bikiniarze kochajcie big beat” królować będzie rodzimy rock’n’roll i buty na słoninie. W kolejny weekend przyjedzie czas na zabawę z polskim funkiem, a na finał dancingów – „Swing na Podzamczu”.

A wszystko to z okazji 60-lecia Stołecznej Estrady!

4 lipca godz 17:00
Podzamcze
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze