Darmowa jazda po Warszawie z iTaxi i Młodszą Fabią

Darmowa jazda po Warszawie z iTaxi i Młodszą Fabią

Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, żeby np. przez dwa tygodnie jeździć taksówką po Warszawie zupełnie za darmo? Niemożliwe? Teraz tak! W sobotę wystartowała wspólna akcja iTaxi i ŠKODY. Każdy mieszkaniec Warszawy, ale także Krakowa i Poznania będzie ma szansę bezpłatnie przejechać się nietypową taksówką – Młodszą ŠKODĄ Fabią. Promocja potrwa do 5 maja.

Wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca iTaxi – największa w Polsce aplikacja do zamawiania taksówek oraz marka ŠKODA przygotowały dla mieszkańców Warszawy, Krakowa i Poznania wyjątkową promocję. Każdy będzie miał szansę wybrać się w darmową podróż po mieście i poznać nowy model ŠKODY Fabii.

Jak to zrobić?
Wystarczy pobrać darmową aplikację iTaxi w wersji 2.0, następnie zamówić taksówkę, klikając na ekranie w niebieską ikonę ŠKODY, a jedna z trzech Młodszych Fabii zawiezie nas do wyznaczonego celu. Z darmowych przejazdów można skorzystać wielokrotnie w odstępach co najmniej 45 minutowych. Wyjątkowe taksówki będą dostępne codziennie w godzinach od 6.00 do 22.00. „Współpraca z marką ŠKODA to kolejna propozycja dla naszych pasażerów. Poprzednia tego typu promocja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy ją powtórzyć, tym razem z marką ŠKODA, dając pasażerom możliwość nie tylko bezpłatnej jazdy po mieście, ale także poznania Młodszej ŠKODY Fabii. – mówi Stefan Batory, Prezes Zarządu iTaxi.

Promocyjna usługa będzie obowiązywała przez 6 tygodni: od 21 marca do 2 kwietnia na terenie Warszawy, od 7 do 19 kwietnia – Krakowa, a od 24 kwietnia do 5 maja (z wyłączeniem 1 i 3 maja)
w Poznaniu.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie https://fbtabs.kalicinscy.com/skoda/mlodsza-skoda/regulamin.pdf
***
iTaxi to najszybciej rozwijająca się w Polsce aplikacja do zamawiania taksówek. System GPS umożliwia śledzenie na mapie trasy pojazdu oraz wybór konkretnego samochodu na podstawie: marki auta, stawki za kilometr oraz czasu dojazdu. iTaxi to ponad 10 000 taksówek w całym kraju. Więcej na: www.iTaxi.pl

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze