Darmowe warsztaty „Street Foto – Wiele twarzy Warszawy”

„Street Foto - Wiele twarzy Warszawy”

Okręg Warszawski ZPAF organizuje bezpłatne trzymiesięczne warsztaty fotograficzne „Street Foto – Wiele twarzy Warszawy”. Decyduje kolejność zgłoszeń.

– Zapraszamy do udziału w bezpłatnych trzymiesięcznych warsztatach „Street Foto – Wiele twarzy Warszawy” organizowanych przez Okręg Warszawski ZPAF. Warsztaty skierowane są do osób w wieku 30 – 55 lat – informuje Związek Polskich Artystów Fotografików.

Zajęcia będą się odbywać w Starej Galerii ZPAF przy Placu Zamkowym 8, w godzinach wieczornych (ok. 18.00 – 21.00), a także w weekendy. Wykładowcami warsztatów będą: Hanna Anderman-Musiał, Damian Chrobak, Jagna Olejnikowska, Jolanta Rycerska oraz Andrzej Zygmuntowicz. 

W ramach warsztatów na uczestników czekają wykłady i zajęcia (teoria i praktyka), a także praca nad wystawą fotograficzną. – (…) uczestnicy fotografować będą miasto, jego wielokulturowość, otwartość na ludzi, na zmiany, miasto z tradycjami, jednocześnie nowoczesne i dynamiczne – czytamy w opisie warsztatów. 

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: biuro@zpaf.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, wiek uczestnika oraz kontakt mailowy i telefoniczny. 

Grzybu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.