Darmowy koncert: Hanza; Shut the Monkey; Radios in Motion; Procrasters

Darmowy koncert: Hanza; Shut the Monkey; Radios in Motion; Procrasters

Już 5 czerwca (piątek) w warszawskiej Piwnicy pod Harendą szykuje się dobry, rockowy wieczór! Wystąpi kilka zespołów, a po koncertach szykuje się rockowa impreza do białego rana.

BĘDĄ PROMOCJE NA BARZE!
– Kamikaze – 10zł
– Cuba Libre – 3 w cenie 2
– Duże piwo – 7zł

Hanza

Jest ich czterech: Bartek na garach, Tomek na gitarze, Marcin na basie i Piotrek na wokalu.
Grają rocka.

W krótkim czasie istnienia zespołu (od 2012 r.) zdążyli zdobyć kilka nagród i wyróżnień i odnieść kilka innych, mniejszych i większych sukcesów, m.in.:

– Nagranie 5-utworowej EPki w sierpniu 2014 roku
– Występ w programie „Świat się kręci” na antenie TVP
– Zdobycie Nagrody Publiczności (czyli tej najważniejszej :)) na Bałtyk Festiwal 2014, gdzie zostali zaproszeni jako jeden z czterech artystów (wybranych spośród setki zgłoszeń!) i zagrali koncert na nadmorskiej plaży!
– W drodze głosowania publiczności i jury zostali ogłoszeni najlepszym zespołem bez kontraktu na Mazowszu i trzecim najlepszym w kraju,
– W lutym 2015 roku byli gośćmi audycji „Rock Blok” prowadzonej przez znanego dziennikarza muzycznego, Bartka Koziczyńskiego, który w ciepłych słowach wyrażał się o ich twórczości zarówno na antenie Czwórki, jak i poza nią.
– W kwietniowym numerze Teraz Rocka w 2015 roku ukazała się krótka wzmianka o Hanzie i ich utworze „Nieskładalny”.
– W maju 2015 zagrali koncert w legendarnym klubie SO36 w BERLINIE jako Gość Specjalny, gdzie spotkali się z niezwykle entuzjastycznymi reakcjami zarówno publiczności, jak i zespołów z Niemiec

Shut the Monkey

Nowy zespół na warszawskiej scenie, w skład którego wchodzą muzycy uwikłani wcześniej w kilka innych projektów.
Kamil, Konrad, Kuba i Mateusz, bo o nich mowa, zapewnią Wam mocną dawkę rockowego grania!
Shut the Monkey zadebiutuje w Harendzie, nie możecie tego przegapić!

Radios in Motion

Radios in Motion to częstochowski zespół grający szeroko pojętą muzykę rockową, założony we wrześniu 2013 roku. Nieobce im są brzmienia czołowych brytyjskich zespołów: zarówno tych odzianych w beatlesowskie mundurki, nowofalowych czarujących panów, czy wystylizowanych małp prosto z Arktyki. Pomimo krótkiego stażu, szybko osiągnęli zrozumienie i wywołali między sobą muzyczną chemię, która zaowocowała sporą ilością koncertów w rodzimym mieście i innych rejonach Polski. W sierpniu ubiegłego roku udało im się nagrać swoje pierwsze, amatorskie demo, a w listopadzie ostatecznie odnaleźli swój piąty element w układance kwintetu dziwaków.

The Procrasters

The Procrasters to zespół grający ogólnie pojętego rocka z elementami muzyki, która – jak to nazwali sami członkowie – „kopie dupę, że aż majty spadają”. W skład zespołu wchodzą: Michał Miecz Black (vocals) – człowiek biznes, który pracując w ogromnej korporacji codziennie dokonuje transakcji na skalę światową, zarządzając gospodarką i ekonomią całej Europy; David Condis y Troyano (guitars) – czyli osoba, która najprawdopodobniej spóźniła się na swoje własne narodziny i pewnie spóźni się także na ślub oraz na koncert, na który zamierzacie (lub nie) przybyć; Jan Wojnar (drums) – oszałamiający blondyn grający na perkusji, który wstydzi się mówić o swoim uzależnieniu tytoniowym; Maciej Dawidczyk (bass) – człowiek złota rączka, który na przekór całemu światu postanowił pokazać, że białe jest białe a czarne jest czarne.

5 czerwca, godz 19:30
Piwnica pod Harendą
ul. Krakowskie Przedmieście 4/6
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze