Dni Kariery 2016

Dni Kariery 2016

Dni Kariery® to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów dla studentów. Co roku bierze w nich udział około 43 000 studentów oraz około 430 wystawców.

Zapraszamy na DNI KARIERY® w WARSZAWIE 12 i 13 PAŹDZIERNIKA 2016 do Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej między godziną 9:00 a 16:00.

Podczas dnia targowego będziesz miał okazję porozmawiać z przedstawicielami firm, skonsultować swoje CV i ścieżkę kariery w Strefie Doradztwa Zawodowego oraz odpocząć i na spokojnie przejrzeć oferty pracy w Strefie Chillout.

Zapisz się na stronie wydarzenia (link poniżej) i pobierz bezpłatny bilet na wydarzenie (znajdziesz tam też więcej informacji o targach).

Organizator:
AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 124 krajów i terytoriów. W Polsce jesteśmy obecni w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową, umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze