Dni Kariery 2017

Dni Kariery 2017

Dni Kariery® to studenckie targi pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, organizowane przez AIESEC Polska, od ponad 20 lat. W ubiegłorocznej wiosennej edycji wzięło udział 40 000 uczestników i ponad 300 wystawców.

Targi są organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów. Organizatorzy jako rówieśnicy uczestników najlepiej znają potrzeby młodych ludzi i chcą dać im szansę na zbudowanie bezpośredniej relacji z pracodawcą, porównanie wielu ofert i wybranie tej najodpowiedniejszej. Celem jest zbudowanie platformy łączącej świat biznesu ze światem akademickim.

Tegoroczne DNI KARIERY® w WARSZAWIE odbędą się 22 MARCA 2017 r. w Pałacu Kultury i Nauki.

Podczas dnia targowego będziecie mieć okazję porozmawiać z przedstawicielami firm, skonsultować swoje CV i ścieżkę kariery w Strefie Doradztwa Zawodowego, odpocząć w Strefie Chillout oraz znaleźć wymarzoną pracę, praktykę lub staż.

Zapisz się na http://dnikariery.pl/ i pobierz bezpłatny bilet na wydarzenie.

Odwiedź stronę internetową, aby zdobyć więcej informacji!

———-

Dni Kariery® wspierają Cel Zrównoważonego Rozwoju numer 8 – Godna praca i wzrost ekonomiczny. Jako najstarsze targi pracy w Polsce działają na rzecz trwałego wzrostu gospodarczego, pełnego i produktywnego zatrudnienia oraz zapewnienia godnej pracy dla wszystkich.

22 Marca 2017, 9.00
Pałac Kultury i Nauki

———-
AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w ponad 122 krajach i terytoriach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym.
W Polsce działa na 16 uniwersytetach w 14 miastach wojewódzkich, rozwijając w młodych ludziach cechy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia w projektach wspierających realizację wymian międzynarodowych. Za pośrednictwem realizowanych w zespołach inicjatyw kreowani są liderów, którzy w odpowiedzialny sposób wpływają na swoje lokalne otoczenie.

Grzybu

Komentarze