Dni Ursynowa 2015 – koncerty i wiele innych atrakcji

Dni Ursynowa 2015 - koncerty i wiele innych atrakcji

Tradycyjnie, już po raz dwudziesty, Ursynów obchodzi swoje święto – Dni Ursynowa – wielki rodzinny piknik z miasteczkiem promocyjnym oraz programem artystycznym na dwóch scenach. Na wszystkie te atrakcje zapraszamy Państwa – mieszkańców oraz przyjaciół naszej Dzielnicy!

DNI URSYNOWA 2015 w ramach trasy Złote Przeboje na Wakacjach
23 maja 2015, godz. 11-23
Park im. Romana Kozłowskiego, Kopa Cwila /Metro Ursynów/

PROGRAM IMPREZY

MAŁA SCENA (prowadzący: Piotr Dzięcielski)

Piotr Dzięcielski – zawodowy konferansjer, wokalista, showman i aktor musicalowy. Aktor seriali „M jak miłość” i „Barwy szczęścia”, anonser walk bokserskich i komentator wydarzeń sportowych. Ukończył musicalowe studia wokalno-aktorskie przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Występował na deskach wielu teatrów w Polsce.

11:00 – Otwarcie Dni Ursynowa 2015: przemówienia, zapowiedzi kolejnych placówek
11:15 – Blok występów przygotowanych przez placówki przedszkolne, Szkoły Podstawowe i Gimnazja: pokazy wokalne i taneczne, występy chórów.

W przerwach pomiędzy pokazami przewidziane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla najmłodszych.

15:55 – Piotr Dzięcielski: Pożegnanie – zamknięcie małej sceny i zaproszenie na koncerty na dużej scenie.

Atrakcje piknikowe w godzinach 11.00-19.00

STREFA REKREACYJNA
czynna w godz. 11.00-19.00

Plac zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie, dmuchańce, pokazy giga baniek mydlanych, malowanie buziek, ścianka wspinaczkowa, basen z piłeczkami, dodatkowe pokazy.

Stoisko Radia Złote Przeboje
W ramach letniej trasy Radia Złote Przeboje na Wakacjach, na Dniach Ursynowa pojawi się plenerowe studio radiowe, z którego na żywo nadawane będą relacje z imprezy. Każdy będzie mógł zobaczyć jak wygląda praca dziennikarzy radiowych, jak przeprowadza się wywiady emitowane na antenie oraz dowiedzieć się tego wszystkiego czego nie widać w radiu, a faktycznie tam się dzieje.
Ponadto będzie możliwość wzięcia udziału w specjalnych, radiowych konkursach.

W Strefie „Smaki Lata” stanie specjalne, mobilne stanowisko kulinarne PRYMAT, w którym mistrzem ceremonii będzie znany kucharz i autor książek kulinarnych Robert Sowa. Nic nie zastąpi skwierczenia mięsa na patelni i nic tak skutecznie nie zachęci do zatrzymania się przy stanowisku promocyjnym, jak unoszący się zapach gotujących się potraw, a potem możliwość ich spróbowania. Nie wszystko da się opowiedzieć, czasami lepiej więc to pokazać – i tak właśnie będzie w strefie „Smaki Lata”.

Strefa Promocyjna Urzędu Dzielnicy Ursynów.
Swoją ofertę zaprezentują instytucje i organizacje związane z dzielnicą: bezpłatne badania w namiocie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów, uczta intelektualna przygotowana przez Bibliotekę Publiczną im. Juliana Ursyna Niemcewicza, rekreacja ruchowa w namiocie Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz namiot Policji z maszyną do znakowania rowerów. Swoje stoiska przygotują organizacje pozarządowe skupione w Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego oraz swój dorobek zaprezentuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzielnicy Ursynów. Będzie można również podyskutować o sprawach dzielnicy z ursynowskimi radnymi.

Na Dniach Ursynowa będzie można również zapoznać się z propozycjami projektów do budżetu partycypacyjnego na rok 2016 i porozmawiać z ich autorami.

DUŻA SCENA:

17:15 HISU
18:00 oldBREAKOUT
19:10 VAVAMUFFIN
20.15 RAZ DWA TRZY
21:20 GWIAZDA WIECZORU – BRACIA oraz gościnnie KRZYSZTOF CUGOWSKI

22:30 – POKAZ SZTUCZNYCH OGNI

Organizatorem Dni Ursynowa 2015 jest Urząd Dzielnicy Ursynów. Partnerem strategicznym Dni Ursynowa 2015 jest Radio Złote Przeboje, a samo wydarzenie inauguruje trasę Złote Przeboje na Wakacjach. Realizacją Dni Ursynowa 2015 zajmuje się Stołeczna Estrada.

Grzybu

Komentarze