Dunkin’ Donuts na Świętokrzyskiej zaprasza

Dunkin' Donuts na Świętokrzyskiej zaprasza

Po przerwie do Polski wraca znana sieć cukierni Dunkin’ Donuts. Pierwsza z nich została otwarta w Wilanowie 10 grudnia. Dla miłośników kolorowych pączków mamy dobrą informację. Drugi lokal został otwarty dzisiaj!

Informacja o tym, że Dunkin’ Donuts wraca do Polski, pojawiła się 4 grudnia na fanpage’u Dunkin’ Donuts Polska, który jest stroną fanowską. Kilka dni później, 10 grudnia, odbyło się oficjalnie otwarcie lokalu w Galerii Royal w Wilanowie. Jak się okazuje, nie będzie to jedyne miejsce, w którym będzie można kupić oblane kolorową polewą donuty. Fani pączków z dziurką nie musieli długo czekać na kolejną cukiernię.

Dzisiaj przy ul. Świętokrzyskiej 16 otwartotwarto drugi lokal. Na oficjalnej stronie sieci można znaleźć komunikat dla chętnych, którzy chcą o dołączyć do zespołu Dunkin’ Donuts. Dunkin’ Donuts to cukiernia typu fast food. Sklepy tej amerykańskiej sieci podbijają serca ludzi na całym świecie. Lokale słyną z dużej ilości pączków do wyboru w rozmaitych wariacjach smakowych oraz z kolorowymi polewami i posypkami. Firma powstała w roku 1950.

Pączki kosztują 4,90 zł za sztukę. Za sześć donutów zapłacimy 24,50 zł, a za dwanaście – 44,50 zł.
Od poniedziałku do środy cukiernia przy Świętokrzyskiej 16 czynna będzie od 7:00 do 22:00, od czwartku do soboty od 7:00 do 24:00, a w niedziele od 8:30 do 21:30.

W tłusty czwartek, 4 lutego, na kupujących czeka niespodzianka.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze