Dzień Dziecka w Multimedialnym Parku Fontann

Dzień Dziecka w Multimedialnym Parku Fontann

W niedzielę, 28 maja od godz. 11.00, Warszawa zaprasza dzieci na plenerowy piknik rodzinny „Warszawa dzieciom”. Z okazji Dnia Dziecka na Podzamczu powstaną podwórka marzeń, w którym atrakcji będzie bez liku, a mali artyści, naukowcy i sportowcy wezmą udział w warsztatach, konkursach i grach.

Na idealnym podwórku, wprost z dziecięcych marzeń, znajdzie się kilkanaście stref z różnymi atrakcjami. Wśród nich będzie podwórko rodzinnych gier planszowych, podwórko zabaw kreatywnych czy podwórko pełne energii.

Na każdym z podwórek będę czekały na dzieci tematycznie dobrane gry i zabawy, konkursy oraz pokazy. Na pewno nie będą się nudzić mali miłośnicy teatru, oglądając kolorowe przedstawienia na specjalnie ustawionej na ten dzień scenie. Nie zabraknie także atrakcji dla amatorów wozów strażackich, policyjnych, wielkich śmieciarek czy supernowoczesnych samochodów. Organizatorzy nie zapomnieli również o najaktywniejszych maluchach, których zawsze rozpiera energia – te dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach judo, lekcjach tańca albo zabawach na gigantycznych dmuchanych zamkach. W bajkowy nastrój wprowadzą najmłodszych spotkania z ich ulubionymi postaciami, a dla dzieci i rodziców dbających o środowisko, odbędą się warsztaty dotyczące m.in. prawidłowego segregowania śmieci. Dla wszystkich będą również organizowane konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Szczególnie gorąco zapraszamy na podwórko pełne energii, które jak co roku powstanie w ramach Warszawskich Dni Energii. Wydarzenie jest kontynuacją trzech poprzednich edycji i stanie się wstępem do wydarzeń związanych z Europejskim Tygodniem Zrównoważonej Energii 2017. Szczególną atrakcją tego podwórka będzie konkurs z nagrodami. Zapraszamy wszystkich chętnych na poszukiwania odpowiedzi na 10 pytań konkursowych, które znaleźć można będzie na pozostałych podwórkach.
Wydarzenie finansowane jest przez m.st. Warszawę, a zostało przygotowane przez Stołeczną Estradę.

Grzybu

Komentarze