Dzień Zabawy z Nickelodeon

Dzień Zabawy z Nickelodeon

W ostatni weekend wakacji stacja Nickelodeon po raz czwarty zachęci dzieci do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w ramach „Dnia Zabawy z Nickelodeon”. Piknik rozpocznie się w sobotę 27 sierpnia br. o godzinie 11.00 na Polu Mokotowskim w Warszawie (na tyłach Biblioteki Narodowej).

Na uczestników rodzinnego pikniku przygotowano wiele atrakcji, m.in. tory przeszkód, dmuchane wieże, wulkan niespodzianka, fotobudka, a także ciekawe konkursy z nagrodami.

– Z roku na rok nasza impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem dzieci i rodziców. W zeszłym roku na Polu Mokotowskim bawiło się ponad 3,5 tys. dzieci, teraz spodziewamy się na około 5 tys. uczestników. Żadna stacja telewizyjna nie organizuje tego typu eventów, a mamy sygnały od widzów, że „Dzień Zabawy z Nickelodeon” im się podoba. Dlatego uważamy, że warto promować tę ideę – wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Krakós-Gorący, PR manager w Viacom International Media Networks Polska.

W ramach akcji w piątek 26 sierpnia br. między godz. 13.00 a 17.00 Nickelodeon wyłączy nadawanie programu oraz wyciszy swoją stronę internetową, zachęcając młodych widzów do wyjścia z domu i zabawy na świeżym powietrzu.

– Nasza akcja jest zachętą dla dzieci, aby raz na jakiś czas wyłączyć telewizor i pójść się pobawić. Na stronie internetowej nick.com.pl prezentujemy propozycje kreatywnych gier i zabaw zespołowych – tłumaczy Agnieszka Krakós-Gorący.

Partnerem wydarzenia jest Cyfrowy Polsat, a patronat honorowy nad „Dniem Zabawy z Nickelodeon” objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze