Element Talks – konferencja dla branży kreatywnej

Element Talks - konferencja dla branży kreatywnej

W weekend, 22-23 kwietnia, w Soho Factory odbędzie się Element Talks – 4. edycja największej konferencji dla projektantów w Polsce. Wydarzenie poświęcone jest biznesowym i praktycznym aspektom zawodu projektanta. W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad 2000 uczestników z całej Europy!

– Warszawa jest najsilniejszym ośrodkiem sektora kreatywnego w Polsce. Od 2008 r. wspieramy rozwój tego sektora poprzez organizację szkoleń, warsztatów, wizyt studyjnych, promocji zagranicznej, konferencji i badań – mówi wiceprezydent m.st. Warszawy, Michał Olszewski i dodaje – Element Talks to jedyne wydarzenie w Polsce, poświęcone przedsiębiorczości projektanta i praktycznym aspektom jego pracy. Konferencja to świetna okazja do wymiany doświadczeń z ludźmi związanymi zawodowo z szeroko pojętym wzornictwem.

Aby spełnić się w zawodzie projektanta nie wystarczą dobre pomysły i kreatywność, konieczna jest wiedza o prowadzeniu biznesu, finansach, prawie autorskim czy nowych trendach w dizajnie. Wykłady i warsztaty podczas Element Talks dostarczą projektantom niezbędnych, praktycznych informacji. Prelegenci podzielą się swoimi sukcesami i porażkami, pokazując od kuchni swój zawód.

Szeroki wybór warsztatów, sesje networkingowe w formie stołów dyskusyjnych, Speed Dating czy wieczorne imprezy – to nie tylko okazja do wzbogacenia swoich umiejętności, pogłębienia wiedzy, ale również idealna szansa na nawiązanie nowych relacji zawodowych. Konferencja jest także okazją do wymiany doświadczeń z osobami od lat pracującymi w branży kreatywnej, możliwość poznania liderów opinii a także nawiązania nowych kontaktów i znajomości. Podczas tej edycji zobaczymy prelegentów z całego świata. Wystąpi m.in. Mike Monteiro – świetny projektant, rozchwytywany mówca i edukator z San Francisco, Adrian Shaughnessy – autor bestsellerowej książki „Jak zostać designerem i nie stracić duszy”, Michał Sadowski z Brand24, czy Marek Made, który współtworzył wizualnie grę Wiedźmin.

Szczegóły dotyczące programu znajdują się na stronie organizatora www.elementtalks.com

Zachęcamy również do zapoznania się z fotorelacją z poprzednich edycji konferencji oraz do zapoznania się z tegoroczną zapowiedzią konferencji.

Konferencja Element Talks jest finansowana oraz współorganizowana przez m.st. Warszawa.

Warszawa jest krajowym liderem w łączeniu biznesu i kreacji. Miasto jest dużym rynkiem pracy, przyciągającym najlepszych specjalistów z kraju i z zagranicy. Rozwiązania generowane przez sektor kreatywny wzbogacają nie tylko przestrzeń Warszawy, ale i jakość życia każdego z mieszkańców. Warszawa wspiera sektor ułatwiając mu budowanie know-how oraz stwarza możliwości wymiany doświadczeń, także na poziomie międzynarodowym.

Grzybu

Komentarze