Ferie Zimowe w FabLab Wbijaj!

Serdecznie zapraszamy Was na Ferie Zimowe w FabLab Wbijaj! W pierwszym tygodniu ferii (28.01-2.02.2019) spotykamy się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 i w sobotę w godzinach 8:00-16:00.

FabLab Wbijaj! to przyjazne miejsce, w którym nieodpłatnie nauczymy Was praktycznych umiejętności. Wprowadzimy Was w świat stolarki, renowacji mebli i recyklingu. W trakcie warsztatów Wy – mali i duzi Majsterkowicze – będziecie mieli okazję zdobyć nowe umiejętności, spotkać się, porozmawiać i wymienić doświadczeniami.

Co będziemy robić podczas rodzinnych warsztatów? Wracamy do tradycji! Będziemy robić zabawki ale nie tylko! 🙂 Pieski, jeże, samochody czy łódeczki będą czekać na najmłodszych. Domek dla lalek, budka dla ptaków czy nowy organizer na biurko jest również do zmajstrowania 🙂

Razem przeżyjmy niezapomniane chwile pachnące drewnem. Zajęcia poprowadzą doświadczeni instruktorzy. Wykorzystywane materiały są bezpieczne dla dzieci. Doświadczenie w majsterkowaniu i szczególne umiejętności nie są wymagane, prowadzący chętnie pomogą i podpowiedzą przy wykonywaniu poszczególnych prac.

Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego grupy zorganizowane prosimy o wiadomości mailowe: fablab@rodzinnawarszawa.pl
Osoby prywatne prosimy o kontakt telefoniczny 536 100 005.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. ul. Stara 4

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze