Festiwal Dobrego Jedzenia 9 maja

Festiwal Dobrego Jedzenia 9 maja

Organizatorzy zapraszają na niecodzienne wydarzenie: Slow Food Festival połączony z oficjalną inauguracją targu warzywno-spożywczego na warszawskim Osiedlu Jazdów

Wielu z Was pewnie marzy o prawdziwym targu w środku miasta, gdzie można kupić świeże warzywa, owoce, sery, wyroby prosto od rolników i lokalnych producentów. Po niewygórowanych, zwyczajnych cenach, dostępne dla każdego.
I oto, wspólnie z ekipą Otwartego Jazdowa organizatorzy zapraszają na otwarcie Jazdowiska czyli targowiska na Jazdowie – do wspólnego smakowania i na zdrowe zakupy! Miejsce doskonale nadaje się na sobotni piknik wśród drzew i kwiatów w środku miasta.

Organizatorzy nie stawiają na certyfikaty, lecz na autentyzm produktów – producenci których są zaproszone do uczestnictwa stosują naturalne metody upraw, nie produkują na masową skalę i naprawdę kochają to co robią!

Tego dnia będziecie mieli okazję poznać wszystkich wystawców targu i posmakować ich przysmaków. Targ będzie potem czynny regularnie, w środy i soboty, przez cały sezon.

Także możecie się dołączyć do warsztatowego Śniadania na Trawie gdzie wspólnie z grupa Okuchnia! Oraz blogerka Rudej Gotowanie przygotujecie najlepsze śniadaniowe pasty, koktajle i podpłomyki z grilla. Zapisy na śniadanie martyna@slowyourlife.com

A jeśli chcesz się zgłosić jako wystawca pisz: martyna@slowyourlife.com

9 maja 2015, godz. 10 – 17

Osiedle Jazdów

Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze