Festiwal Hummusu

Festiwal Hummusu

30 listopada zapraszamy na drugą odsłonę Festiwalu Hummusu

Najlepszy hummus w wielu wariacjach smakowych od najlepszych polskich restauratorów oraz blogerów, w kilkunastu odmianach smakowych. Nie zabraknie hummusu mango & curry, hummusu z młodej ciecierzycy czy orientalnego z granatem. Będzie zdrowo i bardzo pysznie.

W strefie Smacznego Targu znajdziemy również najróżniejsze pasty kanapkowe i do makaronów – pesto z oliwek i klasyczne, pasty z pieczonych warzyw, tapenady, adżika gruzińska, pasta marokańska, przetwory w słoikach, przystawki i faszerowane warzywa, potrawy orientalne, wegańskie oraz bezglutenowe. Nie zabraknie pysznych domowych ciast. Ofertę uzupełni strefa prezentowa polskich młodych designerów.
Przyjemne zakupy będzie można połączyć z dobrym obiadem na miejscu!

Dodatkowo! Warsztaty kulinarne
Zapraszam na warsztat poświęcony hummusowi. Nauczymy się przyrządzać zdrowe, wegańskie pasty z ciecierzycy i innych roślin strączkowych oraz dowiemy się jak je zdrowo konsumować bez pieczywa (będzie dużo zdrowych dodatków!). Szczególnie zachęcam do wzięcia udziału osoby będące na diecie bezglutenowej lub zainteresowane zdrowym żywieniem. Wszystkie przygotowane pasty będziecie mogli degustować, zabrać ze sobą, by podzielić się z bliskimi. Dodatkowo każdy otrzyma skrypt z warsztatów z przepisami.

W programie m.in.:
– hummus klasyczny,
– hummus z jarmużem,
– hummus po polsku,
– hummus z burakiem.
Zapisy! https://www.facebook.com/events/1521476651433175/

Już 30 listopada od godziny 12:00

Wstęp wolny!

Zapraszajcie znajomych do Znajomi Znajomych
ul. Wilcza 58a

Chętnych wystawców/blogerów zapraszamy do kontaktu pod smacznytarg@gmail.com

Grzybu

Komentarze