Festiwal Pierogów Świata

Pierogi są znane i lubiane w każdym zakątku Ziemi – także nad Wisłą! Właściwe każdy ma na nie swój własny przepis, a w zależności od kraju są one inaczej przygotowywane. Nadziewane owocami, warzywami, mięsem, serem czy ziemniakami, zawijane w ciasto z różnego rodzaju mąk, również bezglutenowych, doprawiane na słodko i ostro, gotowane, smażone lub pieczone – możliwości jest właściwie nieskończona liczba.
Będziecie mieli okazję spróbować pierogów dużych i małych, polskich, hiszpańskich, japońskich, tybetańskich czy hinduskich. Będzie w czym wybierać!
Dla każdego znajdzie się coś miłego. Gwarantujemy, że każdy smakosz będzie usatysfakcjonowany i opuści imprezę szczęśliwy, z pełnym brzuchem ♥
Spróbujcie tradycyjnych, domowych polskich pierogów z sezonowymi farszami, indyjskich samos, chińskich baobao, tybetańskich momo, włoskich calzone i gruzińskich chinkali! Zapraszamy na niezwykłą, pierogową ucztę 🙂
02-034 Warszawa, Polska
- „Ulubiona Księgarnia Warszawy” 2025 - 23 września 2025
- Święto Kina 2025 – bilety po 14 zł, 3D, 4DX, IMAX - 15 września 2025
- Warszawa: Darmowy Mobilny Serwis Rowerowy – Jesień 2025 - 15 września 2025