Festiwal Pierogów Świata vol. 2

Festiwal Pierogów Świata 2

Właściwe każdy ma na nie swój własny przepis, a w zależności od kraju są one inaczej przygotowywane. Nadziewane owocami, warzywami, mięsem, serem czy ziemniakami, zawijane w ciasto z różnego rodzaju mąk, również bezglutenowych, doprawiane na słodko i ostro, gotowane, smażone lub pieczone – możliwości jest właściwie nieskończona liczba. Pierogi są znane i lubiane w każdym zakątku Ziemi – szczególnie nad Wisłą!

Będziecie mieli okazję spróbować pierogów dużych i małych, polskich, hiszpańskich, japońskich, tybetańskich czy hinduskich. Będzie w czym wybierać!

Dla każdego znajdzie się coś miłego. Gwarantujemy, że każdy smakosz będzie usatysfakcjonowany i opuści imprezę szczęśliwy, z pełnym brzuchem ♥

Spróbujcie tradycyjnych, domowych polskich pierogów z sezonowymi farszami, indyjskich samos, chińskich baobao, tybetańskich momo, włoskich calzone i gruzińskich chinkali! Zapraszamy na niezwykłą, pierogową ucztę 🙂

Kiedy? 18.11.2017 od 12.00 do 19.00
Gdzie? Pałac Kultury i Nauki, sala Ratuszowa

1. Bilety są dostępne tutaj, w cenie 8zł -> TUTAJ KUPISZ BILETY
2. Dzieci do lat 10 wchodzą bezpłatnie.
3. Na miejscu będą dostępne ( o ile nie zjecie wszystkich przed czasem) pierogi bezglutenowe i wegańskie.
4. Podczas trwania Festiwalu Pierogów będzie można obejrzeć pokazy lepienia pierogów świata jak i lepić pierogi z gwiazdami na rzecz Gotuj się do pomocy! Festiwal Pierogów Świata vol. 2 w wydarzeniu biorą udział między innymi Michał Żebrowski, Wojciech Malajkat czy Lucyna Malec 🙂
5. Na niektórych stoiskach będzie można spróbować pierogów, wszystkie stoiska prowadzą sprzedaż pierogów do zjedzenia na miejscu lub/i na wynos.
6. Wszystkie osoby które zakupią bilet online zostaną wpuszczone. Ilość tych biletów jest ograniczona. Dla osób kupujących bilet online mamy oddzielną bramkę na wejściu.
7. Na miejscu będzie również prowadzona sprzedaż biletów w cenie 10 zł. Niestety nie możemy zagwarantować, że wszystkich wpuścimy, jednak będziemy się bardzo starali aby wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział w festiwalu.

Grzybu

Komentarze