Festiwal Wódki i Zakąski

Festiwal Wódki i Zakąski

Pierwszy w Polsce i na świecie Festiwal Wódki i Zakąski! Festiwal odbędzie się w dniach 19-20 maja 2017 r. na terenie warszawskiej Fortecy.

Wydarzenie poświęcone jest szlachetnym polskim specjalnościom – wódce i towarzyszącemu jej wyjątkowemu jedzeniu. Przez dwa dni będziecie mogli degustować najlepsze trunki i łączyć je ze specjalnie przygotowanymi daniami, zgodnie z zasadami fooodpairingu. Efekt doskonały gwarantuje organizator, czyli dobrze znany w stolicy DOM WÓDKI – Elixir Restaurant & Vodka Atelier.
Misją Festiwalu Wódki i Zakąski jest propagowanie wybornych tradycji kulinarnych i gorzelniczych naszego kraju, a także nadanie polskiej kuchni i wódce należnej rangi wśród smaków i kultur innych narodów.
Festiwal będzie miał formę dwudniowego pikniku. Swój udział zapowiedzieli najbardziej uznani producenci alkoholi z Polski i świata, którzy na terenie historycznej Fortecy zaprezentują swoje najlepsze produkty w kategoriach wódek, nalewek, miodów pitnych i likierów.
Każdy z Gości będzie mógł spróbować (w cenie biletu) wszystkich rodzajów alkoholi, jakie będą prezentowane na stoiskach, w połączeniu ze specjalnie dedykowanymi im zakąskami.
Weekendowy relaks wzmocni dodatkowo szeroka oferta kulinarna, strefy chillout i dobra oprawa muzyczna. Smakosze będą mogli nabyć prezentowane alkohole w festiwalowej strefie zakupowej, gdzie znajdą się również unikatowe spirytualia kolekcjonerskie i inwestycyjne.

Dodatkową atrakcją Festiwalu Wódki i Zakąski będą Bar Masters – Mistrzostwa Teamów Barmańskich, w trakcie których rywalizować będą ze sobą najlepsze polskie cocktail bary. Zawody organizuje Tomasz Małek – 6-krotny Mistrz Świata Barmanów w stylu „flair”.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze